| Wanker a întrebat:

Azi m-am trezit cu un pinguin in curte, nu vrea sa plece si injura foarte mult. Cum scap de el?

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E imposibil să nu ai vreo puşcă pe-acolo.
Ia-ţi pălăria, strecoară-ţi un pai în gură şi trimite-i un glonţ în ouă.

| Fernando9Torres a răspuns:

Si eu cunosc pe unu pingu`, are magazin La pingu..probabil sunt rude...de salam!

| SabinaQueen a răspuns:

Injura-l si tu.

| Vlach a răspuns:

Cheama-l pe Imparatul Ghetii, Imparatul Ghetii te rezolva.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Vlach):

Gunter NU poate fi oprit.

| Vlach a răspuns:

El-wenk wenk
Tu-sa caut pe google translate ce ai zis
El-Wenk
Internet-Traducere automata din Leiasca
El-Wenk
Tu-ce?
Internet-Traducere din leiasca"esti -----
El-weeeeeenk!(nu am zis eu asta)

| TempestUV a răspuns:

Incearca sa-l momesti cu pufuleti in baie si apoi tragi apa dupa el.O sa ajunga cu bine de unde a venitbig grin

| Wukii a răspuns:

Îi arunci un cartof.

| SĦÌŊ a răspuns:

Ii faci o dara de peste proaspat(de preferinta somon) pana in curtea lui bunicata.O sa fie prieteni buni.

| andrea178 a răspuns:

Iti imprumut unicornii mei happy daca voi reusi sa ii aduc de pe curcubeul din gradina bunicii lui fuego...