| Lovely_6403 a întrebat:

Cine ati vrea sa fie eliminitata de la Next Top Model? Bine ca a dat-o pe nesimtita aia de Lucia ( Pisi 2 ) ca injura si... Deci, voi cine ati vrea sa plece? Si mai am o intrebare... care e favorita voastra? funda

7 răspunsuri:
| GabiGabrielle a răspuns:

Vreau sa plece proasta de Emma si sa castige Madalina sau Inga.

| NeverSayNever a răspuns:

Pai sincer chiar nu stiu,imi plac chiar toate, favoritele mele sunt Otilia si Roxana, si pe mine ma bucurat eliminarea Luciei pentru. ca avea un vocabular foarte vulgar.Preferata ta care e? funda?

| Mauve a răspuns:

Nu pot spune ca am o favorita, de exemplu imi place mult Roxana pentru ca mi se pare de treaba, insa are taietura aia pe fata.Iar ca fizic imi place mult de Otilia, e chiar frumoasa.

| Lovely_6403 explică:

Pai mie imi place de Otilia ( cum arata la fata ), dar si de Roxana. La fizic imi plae de Madalina, deoarece e singura care are sanii asa mai mari, mai frumosi

| Anamariaandrei a răspuns:

Sa plece emma si sa castige laura sau roxana(ca e maritata)

| andreea2011 a răspuns:

NNuj imi place de madalina, dar e lezby si de alexandra, mai imi place

| Zuza_2058 a răspuns:

Eu nu pot spune ca as vrea sa plece vreuna, dra imi pare bine c a plecat Lucia. Preferatele mele sunt Madalina si Roxana si Otilia