| Copac13 a întrebat:

Ba am impresia ca eu mi-am facut contul de TPU inaintea voastra(adica cei acre stiu cat de carismatic sunt) ca din ce am vazut voi il aveti din 2013-2014 eu il am din 2012(altfel erau vremurile pe atunci cand eram singurul cu retard mintal)

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În 2011 retardul mental pe aici se confunda cu inteligența sclipitoare. *_*

| Doub a răspuns:

Eu îl am din 2010.
Hahhahahahaha.

| Copac13 explică (pentru Doub):

Bine hai sa jucam table in fata blocului

| Doub a răspuns (pentru Copac13):

Nu ştiu să joc.sad

| Copac13 explică (pentru Doub):

Bine atunci şah, barbut pe case sau poker

| KamaSutra a răspuns:

Si eu il am tot de atunci smug

| syd2 a răspuns:

In Republica Moldova exista un sat numit Copaceni, aseara cand veneam cu masina am observat...

| Copac13 explică (pentru syd2):

Vecjea mea casa sad

| syd2 a răspuns (pentru Copac13):

Nope. Nu poti vorbi rusa + nu poti vorbi cu accentul moldovenesc care este la un nivel extrem de complicat si este total diferit de parca ai vorbi alta limba nu romana.

| Copac13 explică (pentru syd2):

Da eu stiu dobrogeana ajuta la ceva

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru syd2):

E și la noi (în România) un sat care se numește Copăcel

| Copac13 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Cealalta veche casa a mea

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu îl am de aproape un an...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Stai linistit, acum numai arima(fostul dante) a reusit sa te intreaca la capitoul retard mintal, dar el pluseaza cu boceala de panarama si cu faptul ca e gay.

| Copac13 explică (pentru FABULOSUL6000):

Mda.....fiecare cu preferintele lui adica daca e gay nu ma deranjeaza doar ma sperie

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Copac13):

Iti doresc sa ai puieti gay, sa vezi ca te deranjeaza laughing

| Copac13 explică (pentru FABULOSUL6000):

Vai da ce grijuliu esti tu cu minewinking

| RareşTPUro a răspuns:

Inainte prin 2010, nu era generatia de copii cu intrebari neintrebatoare. Erau doar persoane care aveau nevoie de ajutor. Acum s-a umplut T/A de intrebari sub forma de raspuns.

| LaughingKarima a răspuns:

Asa si? am o prietena care e pe site din 2011 :p te dai mare degeaba

| Copac13 explică (pentru LaughingKarima):

Si eu am un prieten care il are tot din 2011 sac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si barbiereste-ti oglinda sau e anul 2011, domnule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot un copac ramai.

| Copac13 explică (pentru anonim_4396):

Si tu tot o buruiana in viata mea ramai

| syd2 a răspuns (pentru Copac13):

*Aplauze* si de data asta fara ironie.

| Copac13 explică (pentru syd2):

Era si timpu nu crezi