| anonim_4396 a întrebat:

Ba copii ba, ia spuneti voi, ati fumat vreodată? Sau, fumati? Spuneti adevărul.

80 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

NU,dar mau fumat alti pe mine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Tu esti omul iarba. thinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca si tu mai fumat?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai ori amintesti ceva? Ca eu nu. thinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa spuna copilu nostru

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Care nu exista! Ce-ai facut, ai fumat alte ierburi? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am cules iarba si pentru tine, da am fumat visez ca te am langa mine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ba îmi pare rau ca ai cosmaruri, dar asta e, te pun eu sa fumezi alte ierburi? :]]

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde in vis?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

In...da in vis.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa nu ai cosmar cu mine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu sunt cosmarul in carne si teroare. Mai mult teroare decât carne...si oase. thinking

| LoveSleep a răspuns:

Ce-i aia fumat?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Inocentul de tine. Tu te-ai dat de gol ca fumezi. :]]

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa zici ca nu ai tras un fum niciodata? stii ca mincinosii ajung in iad la satana pe furculita laughing

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Furculita? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Never! Si nici nu o sa fac asta. Mi-a spus o fosta colega " mergem dupa liceu, hai cu noi" du-te frate. Doar mirosul ala ma face sa vars.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine faci. bani cheltuiti aiurea si prosteste

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ii ziceam furca, merge si furculita laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cunosc o fata, care are multi frati, mai mici, parintii beau, fumează, ea la fel, fratii ei de 5-10 ani si ei, locuiesc intr-o camera a unei case, si zic ca nu au bani. Ce oameni ar accepta sa trăiască asa? Cum sa dai banii pe tigari si bautura fără sa te gandesti ca mâine copiii tai nu au ce manca? (de parinti vorbesc). Ce oameni...

| anonim_4396 explică (pentru AlessaLovesYou):

Suna mai atragator asa laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu parinti de genul. nu sunt normali sau le pasa de altii de aia pot face asa ceva

| anonim_4396 explică (pentru AlessaLovesYou):

Tu mi-ai trimis cerere pe Facebook? thinking

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum am reușit?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ai un talent rar... :]]
Ai pus, acum mult timp, o poza unui user ( nu stiu care) cu o punga de...nu stiu ce erau, dar, in coltul fotografiei, daca te uitai atent se vedea un pachet de tigari. Bine, poate nu era al tau, da zic si eu.
smug ce atenta-s la detalii.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, nu mi-am facut facebook de mult si am dat acolo cereri aiurea ca sa nu mai am treaba dupa. Daca e Alessa Hart atunci eu sunt.

| anonim_4396 explică (pentru AlessaLovesYou):

Da, tu esti. :]]

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

EU SUNT! laughing

| RainmakerX a răspuns:

Nu am fumat si nici n-o s-o fac. Never. Sunt prea zgarcit pentru asa ceva. Prefer sa strang banii ca sa iau ceva util *minte, strange pentru mofturi*. big grin
Fumeaza aia pe la scoala. S-au oferit odata sa-mi dea sa incerc dintr-o tigare electronica... dupa ce am vazut cati nespalati si-au pus balele pe ea..."Nu, merci, sunt okay!"

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Aici ai dreptate. Pun toti jegosii gura pe ea. Cum suporta sa traga toti din chestia aia? Stupid...

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Ei suporta sa faca asta cu orice...nu e mare lucru pentru ei. Si la karate ziceau ca's nu stiu cum ca nu le dadeam din apa mea. laughing Pai no, daca ai sticla ta atunci iti pun in ea, dar asa cum? Iti lasi balele in apa mea? Da, este stupid...

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Una mi-a scuipat in sticla odata si dupa, unul a baut. Scârbos.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG Yuuck! :/

| KillMePlease a răspuns:

adevărul
deci
minciuna

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Deci fumezi? O-O

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Q.Q
deci nu fumez.
ock.
am
fost
la
alergat
şi
am
alergat
6 ture
şi
am
alergat
6 ture
şi
am
alergat
6 ture
şi
6 ture
am
alergat
deci
nu
fumez.
dc
întrebi?

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Asa...n-am ce face. Peppa fumează?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

asta numa' cristos ştie

| AirănMeidăn a răspuns:

am fumat 5 tigari in 2 ani hurrr durr ce hardcore sunt

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Cum se face semnul crucii? thinking

| raMLesS a răspuns:

Da fumez Marijuana.

| LePotato a răspuns:

Nope

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Hmm,daca spun ca fumez ajung in iad? Oricum, nu conteaza, da, fumez. Acum astept flacarile iadului laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ba măcar tu recunosti. Bravo man.
De ce fumezi? Acum ia zi, " de plăcere" :]]

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope,de relaxare.Nici nu ai idee ce merge o tigara cand esti suparat,nervos,bucuros,trist,melancolic,somnoros, infometat, insetat, plictisit, ocupat laughing deci dupa cum vezi in unele situatii o tigara e foarte buna.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Da, in situatii rare in viata unui om. :]]

| Croampa a răspuns:

Nu ba, nu. E cel mai prost si penibil obicei care-l poate avea umanitatea. Decat sa fumez prefer sa-mi tai buzele si sa mi le mestec!

| Mieeez666 a răspuns:

Da. *Ce ma? Tu prima data cand ai tras dintr-o tigara (si aia electronica) te-ai inecat cu fum iar a 2 a oara n-ai mai avut tupeul sa tragi*

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

Dar ce bad esti smug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul an de liceu am fumat 3 luni ca na, inca eram mic si prost si ma luam dupa turma. cand am vazut cati bani cheltui aiurea am lasat-o balta laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa deci thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am fumat. Un pachet intr'un an. Nu vreau sa incep din nou big grin
Nu sunt fumator dar am incercat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fumat din decembrie 2012 până în mai 2014, dar doar câte vreo 3-5 țigări pe zi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti adevăratul Turbox? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ambii Turbox sunt adevărați, e tot aceiași persoană doar că pe 2 conturi diferite. Acest cont îl folosesc la postări mai serioase și mai normale iar de pe celălalt pun postări mai ciudate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gata, esti mai nebun ca mine. laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am tras odată aşa tare că era să mor
Vai
Nu-mi mai trebuie de atunci

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*sare pe ea* Wetyyyyyy! Te-ai intolors! :3333

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fumat la 5 ani, jur. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu l-a fumat nimeni, s-a fumat singur. Să vezi ce mândru era cu țigarea în gură.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Are sens ce ai spus... thinking Cred.

| doreal a răspuns:

Da. Am tras un fum si am tusit o jumatate de ora. happy

| L1feDRAIN a răspuns:

Am incercat la 11 ani o tigara rolling on the floor))))
Doamne ce prostie am facut, de fapt nu am simtit nimic decit fum si gata, nu inteleg ce ii atrage pe altii asa mult, repet:
Doar o data, 5 minute, gata, acum sunt sanatos mental, parca am 15 ani.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Pai,eu doar am incercat si este oribil!

| anonim_4396 explică (pentru Anonima0000000000):

Auzi la ea. Ce copil rau. Cum sa pui gura pe tigara mai?

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mamiii,de ce ma faci rea? de cee?

| anonim_4396 explică (pentru Anonima0000000000):

Te si bat daca vrei. laughing

| SabinaQueen a răspuns:

Nu si nici n-o sa fumez never!
De la putoarea de tigari deja mi se face rau.

| anonim_4396 explică (pentru SabinaQueen):

Asa te vreau!

| SabinaQueen a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe tine!

| rousz a răspuns:

Am fumat si fumez da laughing viciu retardat laughing)

| Amegadaisuki a răspuns:

Nu am fumat si nici nu o sa fumez

| AlessaLovesYou a răspuns:

Am incercat o data sa fumez.
A. Fost. Groaznic. Yuck. Bleah. Naspa.

| DoguMX a răspuns:

Am fumat un pachet in 2 luni mai demult.

| anonim_4396 explică (pentru DoguMX):

Si acum mai fumezi?

| DoguMX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.

| Andr3i321 a răspuns:

Buna happy
Da, am fumat 2 ani, mai exact de la 12 pana pe la 14 nu mai tine minte exact, dar m-am lasat pentru ca la un moment dat dupa ce fumam mi se facea foarte foarte rau, iar eu pe-atunci aveam si lipsa de calciu si chiar fusesem internat in spital din cauza asta, iar eu mai si fumam pe deasupra...Pana la urma am reusit sa ma las din cauza unei raceli care m-a terminat 3 saptamani si iti dai seama, rupt de raceala nu mai mergea deloc tigara, cand mi-am aprins una am zis ca ajung la urgente de rau ce mi-a fost, fiind rupt de raceala, in combinatie cu fumul de tigara m-a luat raul de am zis ca-mi dau duhul. In fine, de atunci am mai tras doar ocazional cate un fum dar asta de mult, acum nu mai fumez deloc si ma simt bine. In ceea ce te priveste pe tine, in cazul in care inca nu fumezi, daca iti trece prin minte sa tragi vreun fum cand esti cu prietenele te sfatuiesc sa eviti pe cat posibil, nu te ajuta cu nimic decat ca iti distrugi santatea, mirosi urat a tutun si ai lipsa de energie... iar in cazul in care esti fata, asa cum sbanuiesc de altfel, e mai rau, pentru ca in primul rand noua baietilor nu ne plac fetele care duhnesc a tutun din gura deci sfatul meu e sa nu te apuci de fumat ca nu ai nimic de castigat, doar iti distrugi sanatatea si e pacat.
Sper sa tii cont de sfatul meu pentru ca iti vorbesc din experienta si stiu ce spun.
Pa, pahappy

| anonim_4396 explică (pentru Andr3i321):

Nu m-as apuca nici moarta de fumat. Am niste principii si sunt dura cu mine când e vorba de ce e bine si ce e rau. Prietene...nu am. Bine, am, dar pe net. Nu le-am întâlnit pana acum, deci cum nici ele nu sunt fumatoare nu are cine sa mă determine sa fac asta.
Mersi totusi pentru sfat. happy