| anonim_4396 a întrebat:

Ba deci nu va mai pun vreun video vreodată ca sunteti rai. Rai mă, pe bune acum, eu fac ceva ca sa ne distram putin, sa radem, si voi mă luati cu c***turi gen "Codrin e cel mai tare, ba Zmenta ba Tequilla." M-ati dezamăgit. Vibe, tu te consideri in masura sa critici pe altii, dar in oglinda te uiti? Eu n-am nimic cu tine dar înainte erai fata ca lumea, si nu zic asta pentru ce ai scris la întrebarea cu video-ul, ci pentru tot ce postezi. Injura-ma pentru asta.
Stiu ca aici glumim, radem, da vad ca o mai dati si in altele. Musique, sper sa nu fi prea mare fata de mine sa citesti asta. Nu stiam ca si aici se tine cont de varsta. Ala mai mic e si mai prost, cam asa pare.
Frumos oameni buni, ma bucur ca am colegi de categorie ca voi. Foarte frumos.

49 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu când ți-am spus că ești mică, nu mă refeream la vârstă...
Ești imatură.Nu doar pentru întrebarea asta sau cealaltă, ci pentru majoritatea, care n-au haz sau sens.

Acuma aștept o altă întrebare prin care să mă critici, la fel cum ai făcut în asta.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Pun întrebări stupide, dar asta nu ma face imatura. Nu ai văzut cum gândesc in realitate, imatura nu mai sunt de mult, ca am văzut cum e viata, in mare parte. Ceea ce postez la T/A sunt nimicuri. In realitate nu ma comport asa. Nu te critic la întrebări, ca n-are rost sa fac asta. Am spus asta doar pentru ca nu vreau sa se tina cont de varsta chiar si aici. Multe fete mai mari decât mine ma jigneau (nu intelege gresit, tu nu ai facut asta) din cauza ca ele erau mai mari, si credeau ca-si permit, ma luau drept proasta. Si chiar nu îmi doream sa se întâmple si aici asta.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

-.- eu nu pot spune că am văzut cum e în viață, chiar dacă am trecut prin depresii și alte rahaturi, și sunt mai mare ca vârstă. Dacă o să apuc 30 de ani, cu o familie și o carieră, atunci voi considera că am cunoscut viața, bucurii și suferințe, așa cum e ea, cu bune ori rele.Aici e o diferență.

De ce dacă în realitate nu te comporți așa, printre răspunsurile/întrebările puse aici dai dovadă de imaturitate și stupiditate? (scuze dacă te-am ofensat, nu intenționam asta, însă cu atitudinea asta "stricați" T/A-ul, și apoi plângeți după cel ce era odată)

| T0T a răspuns:

Vibe e de 10 ori peste Zmenta. Și da, clasez mai sus o fetiță în detrimentul lui Zmenta.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Si chiar credeam ca tu esti mai altfel. Nu-ti zic nimic. Crezi ce vrei, eu nu ma bag. In loc sa fim oameni si sa radem, stam sa ne jignim. Mi-am facut o părere fixa despre tine acum.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mă deranjează părerile celorlalți și nu am de ce să îți enumăr motivele pentru care nu pot să îl suport pe acel personaj. Și tu mi-ai schimbat părerea. O fetiță care își alege greșit idolii și dă în cei cu care a mai vorbit pentru unul cu care nici măcar nu a vorbit vreodată și e și un idiot propagandist! Ești de apreciat, ce să mai...

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Am scris foarte clar in comentariul de mai sus pentru Blitzu, ca nu sunt un fan nebun care isi apara idolul. Poti sa citesti daca vrei. Zmenta nu e idolul meu, nu am un idol, doar mi se pare amuzant si apreciez faptul ca este împotriva analfabetilor si a prostimei de pe net. M-am gândit ca o sa creadă cineva ca-mi apar "idolul" dar nu e asa.
Părerea mea despre tine, nu am spus-o dar a părut dezamăgitor ceea ce ai spus mai sus. Nu ti-am spus părerea.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie să îmi spui părerea ca să nu îmi dau seama. Oricum nu mă interesează. Fiecare râde la ce are chef și mi se pare foarte aiurea să dai în unii pentru acel om, cum am zi mai sus, cu care nu ai mai vorbit. Ceea ce am spus nu este dezamăgitor pentru mine ci un adevăr, nu trebuie să îți convină ție părerea mea, asta e.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Dar pe cine am dat...nu, lasa. E vina mea, lasam asa. Dati-mi in cap ca doar am vrut sa radem la o chestie. Pana la urma sunt obisnuita sa fiu criticata. De parca ai fi prima persoana care face asta. Nu mai zic nimic. Mulrumesc ca mi-ai facut si tu un portret, îl pun lângă restul.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

"Vibe, tu te consideri in masura sa critici pe altii, dar in oglinda te uiti?"

Chestia asta nu mi-a plăcut și eu am spus că o consider în măsură și m-ai luat și pe mine la rost. Eu doar ți-am spus ceea ce cred și mi s-a părut aiurea. Și ea ca mine are o părere și nu înțeleg care îi faza. Dacă tu crezi că nu poți fi niciodată criticată și că ți-am făcut un portret, asta e, condamnă-mă pentru asta dar nu sunt de aceeași opinie.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Pote e un defect faptul ca nu vreau sa creadă oamenii ceva gresit despre mine. Vibe a criticat gresit. Zmenta doar arata ce fel de oameni sunt pe internet. Nu cred ca i-ar plăcea si ei sa fie jignita.
Am vrut doar sa radem, si se pare ca am ajuns la altele.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum am spus Vibe are dreptate, a criticat bine, Zmenta e un om de rahat și cum am mai zis fiecare râde la ce are chef. Uneori arată prost, ca acum a făcut de râs o biată fată care se prostea și cum am văzut în multe video-uri el se dă foarte inteligent în timp ce face mișto de alții și nu prea e nici el. Tu dă-i dreptate lui Zmenta al tău...Ai scăzut mult, și mă e aiurea că nu înțelegi de ce, dar e normal nu ai cum să o consideri prietenă pe Vibe, tot pe Zmenta care nici nu știe cine ești îți e un prieten mai bun. Ce oameni bă...N-o mai lungesc că dea cum spui o dăm aiurea.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Am scăzut. Cu asta eu am scăzut. Tu o incurajai pe Vibe sa jigneasca. Poate ca si Zmenta jigneste, dar unii chiar merita. De ce sa incurajam prostia? Nu consider prieten pe niciunul. Nici pe Vibe nici pe Zmenta. Cum ai spus si tu, nu ma cunoaste, si nici Vibe nu ma cunoaste. Nu sunt fana lui, doar îmi place ca e amuzant. Bine, fiecare cu părerea lui.

| RainmakerX a răspuns:

Scuze T_T Daca te ajuta cu ceva... eu ii displac pe toti in mod egal.

Ti-ai schimbat poza de profil din vina lui Vibe? thinking

Nu mai pune la suflet tot ce ti se spune... Hateri o sa gasesti peste tot...
sad

| T0T a răspuns (pentru RainmakerX):

Hateri suntem toți big grin

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Ce? De ce îmi ceri scuze? Nu mie trebuie sa-mi ceri scuze, am zis asta pentru ca asa au cam facut toti.
Nu am schimbat poza de aia. Ala e Daisuke si îmi place mult. Acum am gasit poza. Vibe nu m-a jignit pe mine, ci pe Zmenta, si sa nu te gandesti acum ca sunt fan nebun care-si apara idolul, doar ca m-a deranjat. Jignesti pe altii si la tine nu te uiti.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am ras... Scuze ca am vorbit despre aia 2, Zmeana si Codrin T_T
Am inteles cu Vibe. E fain Daisuke happy Criminale Rejet...hmm,pare fain ^W^

| KamaSutra a răspuns:

Parerea mea despre Vibe era stricata de mult big grin

Sincer, aici nu prea exista colegi... crying

| LePotato a răspuns:

Scuze :'(

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Am văzut ca tu nu făceai ca unii, nu m-ai dezamăgit.
In loc sa radem, stam sa zicem "ala e prost, ala e nu stiu cum, ala e asa" pe bune acum

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu am ras...doar ca am zis niste chestii in plus, sorry :'(

Si ce a facut Vibe?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pff ce moale esti! Numai bun de piure big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si sa inteleg ca tu esti bărbatul categoriei. -_-

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam, mersi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

'In loc sa radem, stam sa zicem "ala e prost, ala e nu stiu cum, ala e asa" pe bune acum'
Cu siguranta nu te refereai la faptul ca ai facut-o pe fata aceea proasta si analfabeta, numai din cauza ca a jucat un rol prea bine si tu (ca si altii) ai crezut ca era real.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din cate am vazut tu oricum intelegi ce vrei si ce poti.
Nu sunt barbatul categoriei, dar nici nu renunt la parerile mele numai ca sa ii fac pe plac cuiva care se alinta (nici pe T/A, nici in viata reala).

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă l-ar pune cineva pe Zmenta când face pe prostul într-un video și nu ar fi cunoscut(l-ar face să pară prost în fața tuturor) nu i-ar conveni, dar se vede ce om este și el. Obsedat după like-uri și view-uri.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Mda. Nu e singurul de felul asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am facut-o nici analfabeta nici proasta. Am zis "specimene" despre ea, si analfabeti pe cei care posteaza pe net tot felul de prostii.
Eu stiu prea bine ce vreau sa inteleg si ce pot. Nu renunta la păreri, ti-am cerut eu asta? Asa par eu, din tot ce am scris pana acum, ca ma alint. Asa ai văzut tu. Chiar am încercat mereu sa las o impresie buna, dar vad ca unii mă vad gresit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*MeowDaisuki explică (pentru Musique):
Serios acum? Tii cu analfabetii? Si in cazul de față cu creatura aia de fata.*

Pe bune acum, chiar e nevoie sa iti pun si screenshot?
N-am zis ca mi-ai cerut tu sa renunt la pareri, ti-am explicat doar de ce i-am dat raspunsul ala lui Mad ( din cate il stiu se putea apara si singur daca simtea nevoia).

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa ma apar de ce? :]]

Eu mi-am cerut scuze deoarece ea a postat un video pentru amuzamentul nostru (ca a fost amuzant sau nu pentru unii, asta e alta "poveste"), iar noi am inceput sa "discutam" pe langa subiect (unii cu rautate).

De ce-s moale? ca mi-am cerut scuze? (In orice caz, am luat ce ai zis tu ca pe o gluma "picanta" :]] )

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Exact. Uite, sa stii ca mie imi place cand dau de oameni ca tine cu care pot sa glumesc serios, fara sa imi fac griji ca dupa aia o sa trebuiasca sa pierd prea mult timp sa le explic ce si cum.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ce ai fata, ia un diazepam si potoleste-te.

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Ce am...am scris vreo minciuna? Multi nu au inteles ce am vrut sa spun.

| Croampa a răspuns:

N-o ia cum se supara! Bwa, daca te-ai bagat cu Zmenta in acest " razboi" de interese mergi pan' la capat si indura ce-ti spun lejionarii! ( parca as fi din ala de la armata care da ordine si striga... thinking )

Si apropo de varsta, ma bucur de ce ti-a facut Musique, macar acum stii cum ma simt eu!winking

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

De ce crezi ca am pornit un război? Contează ca video-ul e al lui Zmenta? Contează ca e amuzant. Si asta e T/A.
Cum te simti tu. Ce ti-am zis atunci a fost in gluma. Faza cu "spuneam asta înainte sa te nasti tu" cred, nu stiu sigur, ca i-am spus-o si lui Endo. Si el e mai mare ca mine cu un car de ani.
Când mie mi se zicea "copil" sau "pitic atomic" ma "suparam" in gluma, le luam in ras. Ca asa as fi chiar culmea sa mă supăr in realitate.

| VibeTrix a răspuns:

Ce oameni falsi,bai! Sa mor eu, chiar credeam ca esti de treaba,dar nu e asa! Ce, n-am voie sa critic, totusi voi aveti voie orice, dar eu nu! Da, Zmenta e un om de ****! Care-i treaba?!

| anonim_4396 explică (pentru VibeTrix):

Da. Eu sunt aia falsa si rea, scorpia categoriei dracuieste-ma pentru asta. Nici nu are rost sa-ti explic ceva, ca nu contează ce cred altii despre mine.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Si noi ne bucuram big grin happy

| Copac13 a răspuns:

Daysi tu esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place de toti trei plus mai este Levi Elekeş big grin
Tu imi aduci aminte de Tequila.kiss
Cui ii pasa ce cred altii?
Camioanieeee...Menta si Tequila laughing

| doreal a răspuns:

Vezi ce-ti sunt prietenii? Ori ca sunt ei virtuali, ori ca sunt ei reali, tot 2 fete au. laughing Nu iti pune mintea cu ei.

| anonim_4396 explică (pentru doreal):

Macar tu intelegi ce am vrut sa spun. Apreciez. "prieten" este un om ce-l cunosc, încă nu-i cunosc pe toti atât de bine.

| DeathIncarnate a răspuns:

"Ba deci nu va mai pun vreun video vreodată ca sunteti rai. Rai mă"-rolling on the floor))EPIC

| L1feDRAIN a răspuns:

Aha, de ai fi vazut ce a scris Killy la intrebarea mea, dupa ce am dat-o la ignore si-a cerut scuze. (Alelujah)

Stiu ca e T / A, dar unii intrec masura.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Scuze...

| Amegadaisuki a răspuns:

Opaa sper sa nu ma bati im cer scuze dar te rog nu da la fata este tot ce am mai drag sad

| Hitler666MD a răspuns:

Ei s-au inteles intre ei, au facut-o special laughing mai bine ai grija sunt periculosi rolling on the floor