| ioana8213 a întrebat:

Cu cine tineti? Zmenta sau Codrin?

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cu Steaua
Sincer pot sa urinez pe amandoi dupa ce beau 1L de apa tongue
Sunt multe de spus, zmenta are cateva chestii amuzante, dar si multe scarboase si se bazeaza mult pe critica folosita de babe si ceea ce a facut a fost lipsa totala de profesionalism. codrin mi se pare un tip foarte inteligent cu o gandire logica, dar ma cam supara modul in care s-a ridicat, nu stiu daca e doar o coincidenta sau a facut asta intentionat, dar s-a ridicat intr-un mod josnic

| TheWalker11 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Ce vrei sa spui prin "mod josnic"?

| T0T a răspuns:

Codrin e clar peste Zmenta. Zmenta face pe deșteptul deși nu prea e și mi se pare enervant.

| RainmakerX a răspuns:

Niciunul. Inainte imi placeau amandoi.

Zmeanta-nu imi mai place caci exagereaza de vai de el cateodata

Codrin-limbajul
Nu stiu cu cine sa tin. Ii displac pe amandoi in mod egal. Totusi...la Codrin am mai ras cand ma uitam cu varul meu. Nu prea stiu ce sa zic. Cred ca daca ar fi sa aleg neaparat doar unul atunci...Codrin.

| KillMePlease a răspuns:

Dan Diaconescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi love struck
Camioanieee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zmenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paradis dis dis dis...Codrin.
Nu ma uit la niciunul, app.

| doreal a răspuns:

Niciunul.

| CristinaSNC a răspuns:

Noi este lejiunea laughing Clar, Codrin :3

| Kenya a răspuns:

E veche treaba rolling on the floor Imi place mai mult Codrin happy

| ioana8213 explică (pentru Kenya):

Da da. Doar intreb.

| DonaldTrump a răspuns:

Iohannis.

| TheWalker11 a răspuns:

Codrinel.

| BlackArt333 a răspuns:

Cine sunt astea?