| SpitalulDeGlumeti a întrebat:

Ba nene, oare de ce ala care a scris Scufita Rosie nu a pomenit si de tac'su ei? spune de ma'sa si de bunica'sa, de bunic nimic thinking in poveste nu este decat un barbat, vanatorul, sa fi fost vanatorul si sotul si bunicul Scufitei Rosie? Stau si ma gandesc ca daca nu o papa lupul, acest perves de vanator avea sa-i fie si sot, pai cum asa? sa mai zica popa de unde invatam noi perversiuni ca-l bag in... de nu mai iese cata viata o avea, pai chiar si'asa! bine ca a intervenit lupul ca o dadea ca Ion Creanga cu povestea povestilor tongue

35 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

DISCRIMINAREEEEEEEEEElaughing.Daca mama Scufitei Rosii avea un sot, nu-si trimitea copilul singur in padure, desi ma indoesc ca ar de acord sa mearga la soacra.In plus .....de ce nu aveau masina? Mama Scufitei nu si -a educat copilul ca nu are voie sa stea de vorba cu strainii?

Daca bunica avea sot nu venea lupul, iar vanatorul era amantul bunicii.

Creanga a scris Scufita Rosie? Sigur ma?

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Fatamuntilor):

Bai nene, si pana la urma urmei de ce nu i-a spus Scufita Castravete, ha?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Dupa cum spunea povestea... avea o scufita( un fel de caciulita) rosie.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Fatamuntilor):

S-ai fac ceva lu' mame ei, imi dai voie, la o adica nici bunicuta nu e de lasatwinking

| suităr a răspuns:

Uă,uite o teorie la care nici nu m-am gândit.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru suităr):

Domnisoara president, trebuie neaparat sa luam problema in mana sa rezolvam ceva, ne facem tribul de ras? unde ajungem daca cei din comunitatea europeana isi dau seama de asta?

| PedoBarbie a răspuns:

Mama şi bunica Scufiţei erau divorţate de tată şi bunic sau erou morţi.

| Neverwas a răspuns:

Ce-ai fumat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ar trebui să renunţaţi în a mai pomeni numele vreunui scriitor, fie el român sau străin, la categoria asta. Nu dau deloc bine pe lângă puhoaiele de mizerie şi rahat pe care le revărsaţi constant pe aici.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru anonim_4396):

Ita mo! Si'tunci de ce hintrashi haici fraiere deaca nu-ti place handelu', ha?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ca să-ţi spun să nu mai pătezi numele marilor scriitori români cu mizerii, atâta tot.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru anonim_4396):

Ma doare'n undeva de scriitorii tai, niste betivi

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nişte scursuri ale societăţii, nu-i aşa? laughing

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru anonim_4396):

Scursori nu, dar sa ne aducem aminte de scrierile lor porno grafice, ce le-as mai posta pe site daca regulamentul ar da voie laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Asta e, pe vremea aia erau scrisori, acum se trimis SMS-uri pornografice.

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru anonim_4396):

renunt ca am mintea obosita, fata de altii care vad ca o au odihnita

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

E bine de ştiut că o ai, măcar.

| doreal a răspuns:

Nu e bine sa il bagi pe popa in ****, ca apoi

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru doreal):

Da-l tu pe mana mea si-ai sa vezi ce-i fac laughing

| doreal a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Haha ca nu e de ras cu astea, gluma, gluma pana la un punct, cum ai zice de dumnezeu si nu e bine ( religia e de vine ca m-a facut ceea ce sunt)

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru doreal):

Tu ce faci, il asemui pe popa cu Dumnezeu, esti nebuna si nu ne-ai spus?

| doreal a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Nu scrie in biblie nene, am invatat la religie, macar eu invat ceva

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru doreal):

Bai nene, se putea sa nu ma bagi iar in seama? ai ce ai cu mine, poate ca iti pun piedeica sa vedem ce te-a mai invatat la religie sa faci laughing))))

| doreal a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Lol, ce imi vine sa rad -_-

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru doreal):

Lol? "rade-te pe tine"

| Weedier a răspuns:

Bun,păi dacă te freacă atât, de ce nu-l întrebi chiar tu?

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru Weedier):

Sa stii ca ai dreptate, numai in privinta frecatului te inseli, dar daca trebuie nu ma supara daca ai venii s-o faci

| Weedier a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Ah,păi atunci te dezamăgesc.Nu mă încadrez în categoria curvelor puppy dog eyes

| Anisia170 a răspuns:

Asta e discriminare! ( ma rog discriminare la fete ammm adica o va prindeti vo)

| TheEyes a răspuns:

Avea pica pe barbati laughing

| Cerby a răspuns:

Asta a fumat iarba laughing

| DeeDeeDeea723 a răspuns:

Nu a pomenit de tatal Scufiei si nici de bunic. Cred ca cel care a scris-o se gandea la femei...

| DeeDeeDeea723 a răspuns:

Poate cel care a scris-o s-a gandit la femei...

| SpitalulDeGlumeti explică (pentru DeeDeeDeea723):

Deci asa thinking eu ma gandeam ca cel care a scris-o a fost o ea, ca prea feminista e, dac-o prind... haaaa. oooleooo! vai curu ei laughing)