| CinevaOricineAntiJustinBieber a întrebat:

Ba, pana la urma la ce ora vine sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| CrowUp a răspuns:

E pe drum cu limuzina! E in anglia vine la ora 18:00 ajunge-n Romania!laughing

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cand ceasul o sa bata ora 25

| Musique a răspuns:

La ora 12:12...
ce proasta-i lumea asta. no talking
daca ii zici la unu ca s-a ca*at in boscheti, toti cred.desi nu vad nimic oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Yep a răspuns:

Cand ne va suna ceasul.straight face
Just God Knows.

| Isabelamaria21 a răspuns:

La ora 04:00

Cred ca e o prostie si maine voi fii vie si voi sta pe TPU.

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Depinde... Nu ar fi bine sa mananci astazi pentru ca s-ar putea sa vina la orice ora si pamantul o sa se zguduie. Deci nu ai vrea sa vomiti nu?

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Depinde... mai bine nu ai manca nimic sa nu te ia prin surprindere. ca am auzit ca pamantul o sa se zguduie si cerul se va crapa iar dumnezeu o sa se cace peste noi asa ca... mai bine nu manca pentru ca nu am vrea sa vomiti

| Deeu_1723 a răspuns:

Când vrei tu, scumpete.