| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti: vom mai iesi din criza pana vine sfarsitul lumii?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din criza de prostie, niciodata asta ti-o garantez euwinking

| Psihiatra a răspuns:

Nu sunt sigura daca va veni sau nu sfarsitul lumii, dar Romania n`are sanse sa iasa din criza.Pana la urma guvernul va cadea, pentru ca e din rau in mai rau.
bye bye wave

| 3thera a răspuns:

Nu exista 'sfarsitul lumii'.
De fapt, mayasii se refereau la 2012 ca la inceputul unei noi epoci.
Altii mai zic ca in Decembrie 2012 vor avea loc niste alinieri de planete, nimic mai mult.Acum fiecare cu ce crede.
`om trai si `om vedea happy.

| 3thera a răspuns:

Si sa speram ca da, in vreun an. Dar pana o sa ne revenim complet cred ca o sa ia ceva timp happy

| 3thera a răspuns:

Si pana nu se schimba guvernul asta, nu putem spera la prea multe.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Mă tem ca cele două termene să nu fie legate între ele. Criza asta nu este una banală, ea pune în discuţie însăşi sistemul de organizare al societăţii. Variante există, dar cei care deţin controlul actualei societăţi, nu vor să audă de aşa ceva. Să sperăm că mayaşii au avut dreptate şi, în decembrie 2012, lumea va intra într-o nouă epocă, o nouă ordine mondială.

| alexgogo a răspuns:

Fara indoiala.

Din cate stiu, crize au fost, si vor mai fi.
"Sfarsituri de lumi" nu am mai auzit sa fii existat pana acum. Adica ma refer la o disparitie totala a vietii.

| 8i9i a răspuns:

Prin sfarsitul lumii nu ma refeream la 2012 ci la sfarsitul care este descris in biblie.