| anonim_4396 a întrebat:

Băăai, m-am plictisit... ziceti si voi ceva amuzant, sa rad pana vomit tot sângele ce l-am băut azi. A murit Justin Biber?
Ca vin acum si va mănânc pe toti daca nu sunteti amuzanti. :F

25 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am o marturisire de facut: Maica-mea e lady gaga.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si tu esti bebe gata?

| MskDesign a răspuns:

Da! A murit! L-au dus la morga.Cata lume il astepta langa groapa sa.A ajuns masina de la serviciile funerare care trebuia sa il aduca.Au coborat din masina si cand sa il scoata pe Biber cel mort si-au dat seama ca il uitase la morga.Ghiciti cine era soferul si ajutorul acestuia?

elentano si Bobita din Las Fierbintilaughing

| LaughingKarima a răspuns:

Din pacate Justin Biberon tot printre cei vii se afla,asa ca lasa jos pancarda cu "A MURIT BIBER! PARTY LA MINE ACASA", pune-o la loc in pivnita.
Ete na, ca eu nu sunt amuzanta, hai, manancama. Come to be baby, let me see what you got.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Eu te-as manca, dar nu mă lasa inima...winking

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

winking :*

| TiberiuFasole a răspuns:

De ce a traversat gaina strada? Findca era in concediu! Stai nu e asa, de ce a strada traversat rata. Gata gata:
De ce a traversat rata strada? Fiindca rata era in concediu!
Razi! Razi odata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culcă-te, mâine ai alt sânge de băut. :]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poţi edita răspunsul.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Il pot edita si dupa ce l-am postat? inca sunt noua, nu prea ma pricep >.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Da, te duci la "Raspunsurile mele" şi după, deasupra răspunsului ar trebui să apară ceva gen "Status raspuns: Aprobat Editeaza" şi dai click pe "Editeaza".

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa,am gasit. Mersi mult de tot :*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

N-ai pentru ce. :-)

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Apropo, ai circa 24 de ore la dispoziţie după postarea fiecărui răspuns, dacă trec nu le vei mai putea edita.

| SweetMinion a răspuns:

Razi *makes a serious face while saying it*

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Rad baby, special pentru tine...my lady. *si face o plecaciune*

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Thank you my love. *says cheerfully and then pecks your lips*

| kyliejenner a răspuns:

Cred ca a murit mamica ta.

| anonim_4396 explică (pentru kyliejenner):

Nu mai am parinti de 198735 de ani

| kyliejenner a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuuuuuu, esti fancy

| anonim_4396 explică (pentru kyliejenner):

Sunt moarta... devil big grin

| AlexAndrei96 a răspuns:

Nici nu eram acasa, dar mi se pare ca eram acasa.

2. Imi zicea taica-sau lu' un precen ca a avut mai de mult ochiul..nu mai stiu cum, oricum era la spital atunci, si i-am zis eu : Ati avut ochiul in ghips?

| Tendon a răspuns:

Astazi stateam la calculator si am cazut dupa scaun ROFLMAO

| NicolaeCeaușescu01 a răspuns:

Dragă tovarășule,

De ce ești canibal?

Cu respect conducătorul tău iubit, Nicolae Ceaușescu

| anonim_4396 explică (pentru NicolaeCeaușescu01):

Nu sunt canibal. Eu nu sunt om...sunt un demon. E normal sa mănânc oameni.