| Anonima0000000000 a întrebat:

Baai,am revenit!big grin
Ce mai faceti voi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ma plicti

9 răspunsuri:
| Geanin a răspuns:

Buna zaua!

| TiberiuFasole a răspuns:

Salut, ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Congratulations (^_^) o dat Dumnezo' să intri și tu la fel ca și Vibetrix;))
Eeh ..nu mai este aproape nimic interesant pe aici decăt ce mai postează Daisuki =)) în rest bate vântul.
Eu si cu mine ascultăm asta :
BTW : Videoclipul nu este ceea ce pare, asta dacă nu știi deja :D
https://www.youtube.com/watch?v=-X6qF7sF9eo

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

foarte hidos

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca am vazut videoclip mai tampit in viata mea laughing. sa stii totusi ca am tras teapa pana l-am vazut pe ala la minutul 2. la cum dadea din falci era clar ca lumina zilei ca doar manca

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Cum spuneam ''Videoclipul nu este ceea ce pare''hee hee

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Entuziastic, suspans la inceput, respiratie usoara la sfarsit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

De ce? crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

m-am trezitt. laughing