| anonim_4396 a întrebat:

Am revenit! Ce mai faceti, mai? Ce mai e nou pe aici?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

In primul rand ne bucuram ca esti din nou sanatoasa si ai iesit din spital. Pe la noi toate-s bune si frumoase, useri noi, intrebari si raspunsuri si experti noi.
Vrem sa te gasim din nou activa pe TPU si sa ne bucuram de "compania" ta. Sa fii creativa, sa fii folositoare si cel mai important sa fii sanatoasa. Un bun venit si mult succes.

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit, noi facem bine, dar tu? Noutati nu sunt, toate vechi.

| hândel a răspuns:

Bine fac si eu, mai!hee hee Dar esti "bubulina" si l-ai schimbat in "bulina"? Sau esti original "bulina"? Sunt atatea nickname-uri, si se schimba mereu, incat uneori sunt tare confuz. tongue

| Gabystelistu95 a răspuns:

Buna, mai nimica, tu ce faci?

| alecs871 a răspuns:

Pai daca tu zici ca ai revenit, tu esti noua pe aici.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Heey!
Bine ai revenittongue
Pe aici sunt...intrebari noi, unele amuzantelaughing.altele mai putin
D'asteabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, Gaby. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Personal, te las pe tine să iei pulsul!
Deci,...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine si eu... e super acasa...decat la spital :-s