| AvalohAlyn a întrebat:

Bai,ia recunoasteti, ascultati manele dar pe ascuns..Nu-i asa?:D

Cine recunoaste ca asculta manele? Am vazut pe net pe un site un studiu care spunea ca toti asculta manele dar pe ascuns, fara sa stie prietenii/amicii etc.

Deci si voi dati pe Florin Peste noaptea in surdina fara sa auda nimeni?=)))))))))

Cine recunoaste?:))

https://www.youtube.com/watch?v=EZIjxpMXNz0

Dedicatie pentru SergiuBoss, stiu ca lui ii place:))

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Si mie mi se pare ca sunt cam multi oameni care "urasc" manelele in tara manelelor, deci aproape sigur sunt destui care se prefac doar ca le urasc, de frica sa nu fie catalogati si ei drept inculti. Eu unul am avut foarte putin contact cu manelele, si nu am ascultat niciodata vreuna din proprie initiativa.

31 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Urasc manelele. No offence.

Nu ascultam manele dar ne uitam la anime-uri ecchi pe ascuns. Se pune si asta, nu? ^W^

| KamaSutra a răspuns:

Mie chiar nu-mi plac

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mie imi plac cele de dragoste, foarte tare (si clasice)

https://www.youtube.com/watch?v=WSIwSj-dH-o

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

De melodia din intrebarea mea de mai sus ce parere ai?laughing))))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Imi placelove struck

| LePotato a răspuns:

Nu stiu de ce...dar cand am citit *manele* parca mi-a bagat cineva o furculita in ochi

| Croampa a răspuns:

Pe net scrie ca daca-l faci pe Croampa manelist o sa te trezi cu un cutit in gat/ n-o sa te mai trezesti deloc.

| AvalohAlyn explică (pentru Croampa):

Dar invers ce are?laughing)))

| Croampa a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Lol? Recunosti in public ca esti pe invers? rolling on the floor

| AvalohAlyn explică (pentru Croampa):

Nu nulaughing Stii tu la ce m-am referitlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

rolling on the floor))))))))
Acum se cunoste ca suntem frati.

Ps. cu katana in gat.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Katana e la ascutit, acum ma apara Smile Dog. Apropo, nu te mai salveaza nimeni daca ai vazut poza mea de profil, deci vrei sa-mi zici ceva inainte sa mori/ mor/ murim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Da.
Schimba-ti dracu poza aia -_-.
Chiar mancam cand m-am uitat la poza.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si... si ce ai patit cand ai vazut-o? laughing)) rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Era sa ma inec. straight face

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahahah laughing)
You're welcome! rolling on the floor)

Data viitoare o sa pun o poza hd cu el! rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Atunci o sa platesc un manelist sa vina sa-ti cante la noapte laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie imi plac am o lista de 15 melodii (cred)
Restul mi se par penibile X__X

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Super.Un om care recunoaste!smug Bravobig grin

Eu ascult cam tot asa, am vreo 10 melodii care imi plac,restul nu.Dar mai ascult si multe alte genuri:pop,hip-hop,blues, jazz, muzica electronica, latino, dance.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu ascult manele, dar știu toate versurile laughing

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Cum asa? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

aud la alții
în plus, în manele găsești doar: te iubesc, te ador, viața mea, viața mea laughing
cum să nu reții laughing

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Mie imi plac doar alea de dragostelaughing
Alea cu dusmani si bani le detest, mi-e greata de elelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

oh, ce romantic ești laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Asculta si asta, AlanTigerOfAtlantic

https://www.youtube.com/watch?v=85SPEus6sAc

| AvalohAlyn explică (pentru SergiuBoss11):

Draguta.Dar se poate si mai bine:>

https://www.youtube.com/watch?v=EKOSyfAVz4c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocalar de valoare!
Eu sunt cu scârțâiala (asa zice mama la rock) si rap-ul pana la moarte. Ruki love struck

| doreal a răspuns:

Sincer, le urasc. Nu ascult deloc dar cand eram mica mama era fana manele -_- (si acum e sad ) si punea pe Taraf si ascultam toata ziua.

| nlko a răspuns:

Se pare ca sunt o excepție de la studiul tau laughing
Ma rog, stiu ca colegii mei asculta...ar fi fost atât de dragut sa le asculte pe ascuns.

| Unicornaş a răspuns:

Un prieten mi-a trimis un link si era o manea de dragoste. A zis ca e dedicatie speciala pentru mine. laughing) Deci nu "ascult" pe ascuns.