| bleakk a întrebat:

Baieti,asta e de rau? http://i62.tinypic.com/a1puuv.png

21 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureli ale popilor.

| T0T a răspuns:

Pieri, satano.

| anonimg a răspuns:

Ai fost pe faza!winking

| Doub a răspuns:

E de foarte rau. O sa mori.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștitlaughing))
Nu ti se va întâmpla nimic.
Pura coincidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot nu am inteles care e faza cu 666. ce ar vrea sa reprezinte? din comentarii inteleg ca e o prostie ca pisica neagra care iti trece prin fata, dar explica careva si mie? laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm. Daca citeai Biblia stiai.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Daca tot esti asa inteligenta nu era mai usor sa imi zici?
ai vazut the mentalist? asa ca ala zic si eu, capul meu e ca un inregistrator. nu pot baga toate prostiile in el, bag doar ce imi e de folos si ma poate ajuta in viata, nu basme idioate.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt foarte inteligenta, dar daca vrei sa stii, afli singur.winking

| aladeieri a răspuns (pentru anonim_4396):

Semnul fiarei(666) va fi un mod de identificare specific vremurilor din urmă, cerut de Antihrist, care permite să cumpărăm sau să vindem, și le va fi dat doar celor care se închină lui Antihrist.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aladeieri):

laughing nu am mai auzit pana acum de asa ceva. mersi,,

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Daca erai nu erai religioasa, desigur nu zic ca esti contrariul dar nici asa mult pe cat te crezi tu, narcisisto laughing. ai vazut ce buna ai fost? ti-a fost lene sa imi raspunzi dar ai facut pe fata rea. pai ce religioasa mai esti tu a? voi aia buni laughing.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pare ca deja ai aflat ce inseamna, nu a fost nevoie sa-ti spun eu.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Pai da. pana si baiatul ala a vazut ce rea esti si a fost de treaba si mi-a zis. fata de tine sad

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-as fi spus pana la urma. Vezi, nu sunt chiar asa de rea.smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

E rau. deja ai inceput sa te minti singura. stii bine ca nu ai fi facut.o.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu foarte bine ca as fi facut-o.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum ca stiu ce pot sa zic, coincidenta haioasa. e la fel de adevarat ca faza cu pisica neagra. crede-ma, daca eram superstitios nu mai ieseam din pat, ca am un motan negru cam de 2 ani laughing

| bleakk explică:

Nu ati inteles sarcasmul sad

| DragosConstantin a răspuns:

Esti Antichrist! laughing

| questsoul a răspuns:

Pura coincidenta... daca era 999?