| Alison95 a întrebat:

Baieti, ce corp ati alege din cele 3?

http://i47.tinypic.com/2rclbn5.jpg

18 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sunt fata, dar risc si iti raspund la intrebare. Eu sunt 1 si iubitului meu i-au placut dintotdeauna fetele mai slabute.

Multa bafta!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu siguranta nr 2laughing)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff asa alegi mici de pe gratar cu putin mustar

| LineGuide a răspuns:

1 sau 3, dar aici depinde si de fata, si proba contrarie o reprezinta atitudinea, dar desii ai zis :corp, aleg desigur intre 1 si 3

| cristi62 a răspuns:

Daca ai arata si fetele ar fi perfect)

| Alison95 explică (pentru cristi62):

Am decupat fetele.
ma intereseaza corpurile! laughing

| cristi62 a răspuns (pentru Alison95):

Okhappy

| Schwarzz a răspuns:

Aleg 1, mi se pare cel mai ok.

| Oanarry a răspuns:

Sunt fata ....si as alege numarul 3. Nici prea slabuta nici prea grasuta, dar sa fie totusi voluptoasahappy

Răspuns utilizator avertizat
| plosnitapufoasa a răspuns:

Cumva una dintre ele esti tu? eu as alege 3

| tslex a răspuns:

Categoric nr.1

| Alison95 explică (pentru tslex):

De ce?big grin

| tslex a răspuns (pentru Alison95):

Mie imi plac fetele mai slabute.a doua e cam grasuta.iar a 3a e pe cale sa devina grasuta...asa ca de aia as alege categoric nr.1

| belfast a răspuns:

Mda. Daca nu vezi fata nu are importanta asa fara fata as alege 1 sau 3 da poate 2 e cea mai draguta si 1 si 3 au fete de drac. Funda?

| Alison95 explică (pentru belfast):

Niciuna n-are fata de drac.
nici o funda laughing

| Teodorh a răspuns:

Merge si 1, dar mai mult m-ar atrage 3, sa fie intre cele 2 (nici prea grasa nici prea slaba) Sa fie cat de cat voluptoasa, sa ai de ce prinde happy Fundita?batting eyelashes