| МŶĶÁŶ a întrebat:

Bancul vostru favorit!

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Bancul de pesti.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Moartea bate la usa unui mosneag
Moartea:-Deschide usa mosneagule ca te cheama mata
Mosneagul:-Zii ca nu sunt acasa!

| AliceInMordor a răspuns:

Unul lung sau scurt?

| MimiPopescu a răspuns:

Cel din lemn de brad, din atelierul lui tata.

| Piuliță a răspuns:

Doua buvnite stau pe o creanga zice una: buhuhu, cealalta : buhuhu la mă-ta ca ma speriasi

| ellai a răspuns:

Un individ e nevoit sa opreasca masina datorita unei congestii de trafic.
Deodata, cineva ii bate in geam:
"Ce s-a intamplat?"
"Teroristii i-au rapit pe cei 322 de parlamentari si cer 10 milioane
de dolari rascumparare.
Altfel ameninta ca ii vor stropi cu benzina si le vor da foc.
Acum mergem din masina in masina si facem o cheta."
"Bine" – zice omul din masina
"Si cat da fiecare?"
"Cam 5 litri…"

| ellai a răspuns:

Boc e intrebat de Basescu dupa taierea salariilor:

-Mai merg profii la scoala?
-Merg, dom’ presedinte.
-Taie inca 25 la suta!
Dupa doua luni, aceeasi intrebare, acelasi raspuns. Base ii cere lui Boc sa taie inca 25 la suta. Intrebarea se repeta dupa doua luni. Afland ca profii merg in continuare la scoala, Base se supara rau de tot si ii cere lui Boc sa taie salariile profesorilor cu totul. Sa nu ma primeasca nimic! Dupa doua luni, Base il intreaba pe Boc:
-Mai merg profesorii la scoala?
-Merg, dom presedinte!
-Pune taxa de intrare, ‘tule mama lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@elasexygagica si @Marioara.Ori,, funda funda!,,. Oare care crezi c-o fi?

| acadelecolorate a răspuns:

Reclama la o firma:
iti doresti o vila cu piscina?
iti doresti o masina noua?
iti doresti sa ai conturi in banca?
firma noastra iti ofera o gama variata de cuie in care sa-ti pui pofta
tonguetongue:

| KitTY_2644 a răspuns:

Era o data o baba si un mo6neag si au murit de mititeibig grin

| zuzugurl97 a răspuns:

Doua veverite pe o creanga:''te imping''! si a impins-o

| alexandra_8474 a răspuns:

Nici unu