| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Care este bancul vostru favoritlaughing?
Al meu e : Doua bufnitze pe'o creanga
Una zice:TE IMPING
si? o impins'olaughing

14 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

I-a-mpins-o? Yeee o să vedem puișori de bufniță *retarded smile*

| Bya132 a răspuns:

Doi ardeleni erau in tren. Ion ii zice lui Gheorghe:
-Gheo, tu cum crezi ca se zice corect Cluj sau Cluuuuuj?
-D-apai, eu cred ca se spune Cluuuuuj
-De ce ma?
-Pai cine dracu te grabeste?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Da sigur e preferatu tau. Minti!

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Ce reprezinta o femei gravida pentru un canibal?
Un kinder cu surprizehee hee

| yoo23 a răspuns:

1.de ce nu alearga melcii?
ca le-ar flutura ochii

2. ce face o blonda cand afla ca 90% din accidente se intampla in casa?
Se muta.

3.maria catre ion(care statea afara in ploaie): Ioane, hai in casa ca ploua!
ion: las' ca ploua si aici.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Ce ii zice semaforul masinii?
Nu te uita ca ma schimb laughing)
si
O vrabiutza zzbura cu 200 la ora iar masia cu 20 la ora(laughing)
Vrabiuta se ciocneste de masina si lesina
Dupa o ora se trezeste intr0un cuib si zice:
,, BA cred ca am ajuns la inchisoare ca am distrus masina si omul care ea in ea" laughing
Funda plzz

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Doua bufnite pe o craca. Una zice:"Buhuhuuu". Cealalta:"Buhuhuuu mata, ca mai speriat" laughinglaughing

| ruxi a răspuns:

X:iti pute gura!
Y:nnnn[ da din cap ca nu]
X: ba iti pute guraaaaaa!
Y: nnnnnnnnnnnn[da iar din cap ca nu]
X: ba daca iti zic eu ca ti miroase gura!
Y: nu miroase maaaa!
si X cadeeeeeeeeeeeeeeeeee...

| Atelocin a răspuns:

Ce e lunga, lunga, lunga si femeile vor neaparat s-o vada?
R: Tanar si nelinistit.

| alexxa a răspuns:

Doua clatite merc prin deserthappy...La un momentdat una se impiedica si ii pica gemu' laughing

| Myruna_1378 a răspuns:

Bula e'n copac si bicicleta nu'i a luistraight facelaughing

| purpleice a răspuns:

2 rosii pe o cale ferata, fleosc laughing sau mai e una da asta e mai lunga.
era odata ca niciodata un imparat roz cea avea toata imparatia roz.intr-o zi el isi chema cei trei fii roz si le porunceste sa-i aduca o oaie roz ca de nu ii va omori.pleaca primul fiu, nu o gaseste si-l omoara, pleaca si cel de al doilea, nu o gaseste nici el, il omoara pleaca si fiul cel mic si... nu o gaseste nici el. Sfarsit
alta poveste:erau un mos si o baba care erau in gara si trebuia sa plece cu trenul. ajunge trenul in statie, se deschid usile, cand ce sa vezi... OAIA ROZ.laughing
p. s:CITI AMBELE POVESTI DEOARECE AU LEGATURA INTRE ELE.

| DreamingAloud a răspuns:

Suna o blonda la Politie: - Mi-au spart masina, mi-au furat totul...si volanul si pedalele si schimbat-orul de viteze, totul... Peste 5 min isi da cu palma peste cap si suna iar la politie: - Va rog sa ma scuzati, m-am urcat in spate!

Bula balbait se inroleaza in cadrul armatei la marina. Pentru a prinde incredere in el capitanul vasului il pune de garda. La o ora tarzie Bula striga:
- Rerererere repede ffffffoc ffffffoc ssssariti ffffoc.
Scapa tot echipajul iar Bula este erou. Este luat pe o croaziera unde este pus de garda iar capitanul isi instrueste echipajul ca in cazul in care il aud pe Bula ca striga re re re re sa sara toti in apa ca este vorba de un incendiu.
Pe la ora unu noaptea Bula striga:
- Re re re
Sare tot echipajul in apa.
- Re re rechini, ba.

Alinuta: Mama! Tata! Veniti repede ca s-a spanzurat frati-miu in garaj!
Vin parintii alarmati dar nu vad nimic...
- Ce vrei tu proasto, nu e nimic aici!
Alinuta: Pacaleala de 1 Aprilie, s-a spanzurat in pod!

Alinuta: Hai, taticule, lasa-ma sa ma joc cu bunica.
Tata: Nu se poate Alinuta.
A: Te rooooog.
T: Bine, daca insisti, dar sa stii ca e ultima oara cand o dezgrop.

- Alinuta, fii draguta si fa-i o baie fratelui tau.
Dupa vreo juma' de ora tatal intra in baie... Alinuta il tinea de urechi pe fratiorul sau si il tragea prin apa.
- Alinuta, mai pune mana si mai freaca-l si tu.
- Ce-ai innebunit, vrei sa ma oparesc?

Doua babe pe bancuta in cimitir:
- Auzi, tu cati ani ai?
- 97!
- Pai si te mai duci acasa?
Am mai multe preferate...

| Stefy_6741 a răspuns:

De ce a muri cartea de matematica? Fiinca avea prea multe problemelaughing