| ClaRa94 a întrebat:

Bancuri >tari?; Cel mai tare primeşte Fundiţa puppy dog eyes [Lipsă de ocupaţie.]

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Clarahappy
Examen la fizica, subiectul: fenomenul ionizarii.
La sfarsitul examenului blonda o intreaba pe colega ei de banca din timpul examenului:
- Ma, tu ai stiut?
- Perfect! raspunde aceasta.
- Sa-ti dea Dumnezeu sanatate, zice blonda, inseamna ca am stiut si eu, pentru ca am copiat cuvant cu cuvant de la tine.
Enervata si ingrijorata, bruneta care stiuse, ii spune blondei:
- Cum ai putut face una ca asta, acum o sa ne prinda si o sa ne pice pe amandoua!
- Fii serioasa, ii raspunde blonda care copiase, n-o sa se prinda nimeni, pentru ca am mai si schimbat si eu pe ici pe colo. De exemplu unde tu ai pus ION, eu am pus GHEORGHElaughingrolling on the floor

Bulişor a avut nişte vise urâte în ultimele zile si părinţii l-au luat să doarmă în patul lor. În timpul nopţii, pe taică-su îl mânca instalaţia şi se cam lipea de maică-sa.
"Nu acum", spune ea. "Bulişor e încă treaz. Du-te jos şi bea o bere."
Merge taică-su la bucătărie, bea o bere şi vine înapoi să rezolve cazul.
"Nuu." spune soţia. "Bulişor este încă treaz. Du-te şi mai bea o bere."
Merge iar la bucătărie, bea o bere şi se întoarce, acum disperat cu adevărat... dar reacţia este aceeaşi, îl trimite iar la bere.
"Dar nu mai e bere!" zice taică-su nervos.
"Uite ce..." zice nevasta-sa, "Aproape a adormit. E o sticlă de şampanie în frigider... deschide-o, o sa beau şi eu un pahar."
Merge din nou la bucătărie, deschide sticla de şampanie, şi dopul de plută produce un zgomot puternic.
Atunci Bulişor se ridică senin din pat şi spune: "Vezi, mamă, daca nu l-ai lăsat să ** ****, acum s-a împuşcatlaughingrolling on the floorrolling on the floor
O zi frumoasa sa aihappy

14 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

2 barbati intr-o piscina. Unul din ei"hai sa ne dam la fund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La înmormântarea unui cardiolog. Sicriul în forma de inima este asezat într- groapa în forma de inima, pe care sunt puse coroane în forma de inima, pe o muzica divina. Un om începe sa râda. – De ce râzi, esti nesimtit? Cum poti sa râzi la înmormântarea unui asemenea om? – Râd, omule. Ma gândesc la înmormântarea mea, ca sunt ginecolog.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar te tii de bancurihee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Ma tin ma tin, ce-ar dorii maria-ta sa fac?hee hee

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Un copilhee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Ha? Doamne fereste si apara! ce usor ai zis, dar habar nu ai cata munca trebuie prestata pentru asa ceva tongue

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Munca multa?:O neaaaaa...eu in 2 ani facusi 2

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Multi inainte tongue Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei! thumbs up
Asa ziceti voi femeile care sunteti in "aparare", ai trecut vreodata la contraatac sa vezi cum e?

| iKeel a răspuns:

Nu vreau să-ți dau bancuri tari.;>. Nu vreau nici fundița. puppy dog eyes [ Se vede că ai lipsă de ocupație, stai liniștită ].

Răspuns utilizator avertizat
| RuxyzLOL a răspuns:

Iti dau cateva cu Alinutzarolling on the floor
Sunt super amuzantee o.o
Alinuta: Mamaa, mamaa nu-mi place bunica. straight face
Mama: Taci si o mananca pana mai e calda. rolling on the floor

Alinutza: Mama mama. tata alearga pe strada!
Mama:Taci si apasa acceleratia!

Alinuta: Mama..de ce impingem masina catre prapastie?
Mama:Taci pana nu se scoala taicatu rolling on the floor)
Ion si Gheorghe dormeau noapte pe camp sub o patura.
Ion se scoala si-i spune lui Gheorghe:
-Ma Gheoo!
-Da ma, cei?
-Tu-ti faci l*ba? laughing
-Da ma!
-Si....simti ceva?
-Nu ma.
-Pai atunci fa-ti-o tie maa! rolling on the floor) Funda?puppy dog eyes

| ClaRa94 explică:

Mulţumesc mult tuturor.

| Aryna14 a răspuns:

In piţa Ion in spatele Mariei cu cumpărăturile.
-Noooo. Mario ce fund mare ai, căt o maşina de spălat.
După ce ajung ei acasă Ion se da pe lăngă Maria ca să facă se... la care Maria:
-No, Ioane nu imi pornesc eu maşina de spălat pentru o cărpa, spalaţio la mana.

| Acolyte a răspuns:

Bula lipseste 3 saptamani de la scoala.
- Bula! raspunde invatatoatea De ce ai lipstit prima saptamana de la scoala?
- I-a cazut mamei o caramida-n cap si trebuia sa o inmormantam.
- Dar in a doua saptamana?
-I-a cazut tatalui o caramida-n cap si trebuia sa il inmormantam.
- Dar in a treia saptamana?
- I-a cazut bunicii o caramida-n cap si trebuia sa il inmormantam.
- Si ce ai facut un weekend?
- Eram pe acoperis si aruncam caramizi in jos.

MAMA, Nu imi place bunicul.
Mai taci ma rog ca e in cuptor.

Bula si cu Bunica ies de la scoala.
- Bunic-o uite! O bacnota de 500 $!
- Nu, Bula! Ce e jos ramane jos!
Merg mai departe.
-Bunic-o, Uite! un cec castigator de 1000.000 euro!
- Nu, Bula! Ce e jos ramane jos.
Dupa aia bunica cazuse intr-un canal.
- Ajutor! Scoate-ma Bula!
-Nu bunic-o. Ce e Jos ramane jos!

- John, ai dat apa la pesti?
- Da, Sire dar nu au baut-o.

Pentru mai multe :
http://bancuri.net/