| Abcfunny a întrebat:

Barbatul a descoperit CULORILE si a inventat PICTURA, Femeia a descoperit PICTURA si a inventat MAKE-UP-ul.
Barbatul a descoperit LUMEA si a inventat CONVERSATIA, Femeia a descoperit CONVERSATIA si a inventat BARFA.
Barbatul a descoperit JOCURILE si a inventat CARTILE DE JOC, Femeia a descoperit CARTILE DE JOC si a inventat DATUL IN CARTI.
Barbatul a descoperit AGRICULTURA si a inventat MANCAREA, Femeia a descoperit MANCAREA si a inventat DIETA.
Barbatul a descoperit PRIETENIA si a inventat DRAGOSTEA, Femeia a descoperit DRAGOSTEA si a inventat CASATORIA.
Barbatul a descoperit FEMEIA si a inventat SEXUL, Femeia a descoperit SEXUL si a inventat DURERILE DE CAP.
Barbatul a descoperit COMERTUL si a inventat BANII, Femeia a descoperit BANII... si atunci s-a dus naibii totul!

11 răspunsuri:
| ladybird a răspuns:

Corect! De acord in totalitate. Deci pana la urma tot barbatul este cauza! rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| deea_5245 a răspuns:

Corect Andreea. a descoperit banii si-a inventat shopping-ullaughing

| Bloo2 a răspuns:

Foarte tare frate laughing)laughing

| redbull a răspuns:

laughing Tare de tot laughing... cum se zice ce are o femeie cel mai des in mana ( ambele maini ). Intr-una telefonul si in cealalta portofelu cu banii sau cardurile laughing

| mikella a răspuns:

Super mistolaughing)

| yuli10 a răspuns:

Nu am inteles niciodata faza cu durerea de cap, de obicei prin sex scapi de ea. de ce nu zice o femeie ca o doare o masea? deja e cliseu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioiii laughing. Ma asteptam sa scrie: "femeia a descoperit banii si a inventat shoppingul".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si i-a cheltuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taca-ti fleanca esti, nebun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha-ha-ha ce misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soooper tare