| anonim_4396 a întrebat:

Bula murea de foame si intr-o zi veni in sat la el un circ.
Cand sa plece circul, taurului circului a turbat. Oameni circului au spus ca daca omoara cineva taurul ii vor da o caruta de bani. Bula auzind toata povestea aceasta si mai ales de suma mare de bani care i-ar revenii, a zic ca-l va omora el pe acel taur turbat.
Se duse Bula acasa si a facut o sulita cu care sa omoare taurul.
Arena era pregatita... spectacolul trebuia sa inceapa in doua ore!
Intra in arena taurul, fuge dupa Bula, Bula fuge si el, dar dintr-o data taurul aluneca si Bula il omoara.
Toata lumea aplauda si se minuneaza de norocul si bogatia lui Bula.
La plecare se intalneste cu Strula care bucuros ii zice: Bula, daca eram eu in locul tau facem pe mine in fata unui taur asa de turbat...
La care Bula zambitor raspunde: "da pe ce crezi ca a alunecat taurul?"

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da da, Bulă face nu știu ce...

| AikkoxD a răspuns:

Naşpaaa.

| NemNUZ a răspuns (pentru AikkoxD):

Te-ai uitat cumva in oglinda, de ai dat raspunsul acesta?

| AikkoxD a răspuns (pentru NemNUZ):

Da,să ştii că da.

| AikkoxD a răspuns:

Bravo,ai un os.
*râde*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum vine vorba asta ma, Bula murea de foame si a venit circul, hai? mai mult de asta rasei decat de banc rolling on the floor))) pai stau si ma gandesc ca daca or auzii aia de la mine din sat, flamanzenii din deal, ca vine circu' bucurie mare pe ei

| คlєxヅ a răspuns:

Cel mai tampit banc din istorie, n-am mai vazut asa ceva de acum 19 ani, si eu am 22, dar mai am un prieten care intra pe cont.

| xCristianx a răspuns:

Cel mai slab banc auzit in ultimii 80 ani.