| mario a întrebat:

Bula se intoarce acasa foarte trist, dupa ce plecase sa ceara mana prietenei sale. Vazandu-l suparat, tatal sau il intreaba:
- Ce s-a intamplat Bulisor, te-a refuzat?
- Da... Mi-a tras si o palma!
- Cum asa? Nu i-ai spus cum te-am invatat eu? "Draga mea, timpul se opreste in loc pentru mine cand privesc in ochii tai!"
- Vai! Asta era! Am gresit formularea. I-am spus: "Ai o fata de mi se opreste ceasul!"

7 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Bai, o sa fiu sincer: n-am schitat nimic.

Se pare ca nu am simtul umorului...
go on, da-mi 'stupid'.

| Cretaker a răspuns:

...probabil daca aveam simtul umorului, nu mai luam 'stupid' de la Beatrix.

| carminaburana43 a răspuns:

Prostia e ca nu e banc. Din pacate nu s-ar crede dar avem destui oameni in mijlocul nostru care habar nu au pe ce planeta traiesc.

| Andutsaa a răspuns:

"Ai o fata de mi se opreste ceasul`"rolling on the floor cat de urata a fost astarolling on the floor...bine a facut fatarolling on the floor

| Buteerflii a răspuns:

Lollaughingmisto bancu.nu l-am mai auzit

| sticksulet a răspuns:

rolling on the floor
super tarerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahaha laughing