| zsygab a întrebat:

Preşedintele Statelor Unite se întâlneşte cu preşedintele Chinei, pentru o discuţie despre drepturile omului.
- Do you have elections? întreabă preşedintele Statelor Unite.
Preşedintele Chinei se înroşeşte un pic în obraji şi zice încet:
- Yes, evely molning.

Bula se intoarce acasa foarte trist, dupa ce plecase sa ceara mana prietenei sale. Vazandu-l suparat, tatal sau il intreaba:
– Ce s-a intamplat Bulisor, te-a refuzat?
– Da…. Mi-a tras si o palma!
– Cum asa? Nu i-ai spus cum te-am invatat eu? "Draga mea, timpul se opreste
in loc pentru mine cand privesc in ochii tai!"
– Vai! Asta era! Am gresit formularea. I-am spus: "Ai o fata de mi se opreste ceasul!"

http://bancuri.8p.ro/

1 răspuns:
| MyKatya a răspuns:

Hahahaha foarte amuzant mor de ras hahaha