| MOONWalk_8865 a întrebat:

Buna

Am 11 ani si, pana in august vreau sa slabesc ca sa imi stea super cu costumul de baie. Ce sa fac ca sa slabesc pana atunci? Ce-mi recomandati? Ce anumit sport dau exercitii sa fac? Va rog ajutati-ma. Dau fundita pentru cea care functioneaza

5 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Uite fata, la 11 ani, nimeni nu poate arăta super în costum de baie. Și, întrebarea asta de ce e la Trivia/Amuzante? raised eyebrows Hai explică-mi și mie că nu înțeleg care e gluma.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Da, și îți recomand să faci niște abdomene, sau încearcă să alergi. Îți va prinde bine pe viitor.winking

| RUMBURAK a răspuns:

Sa faci sport.sa tragi...de ai tai sa-ti deie banuti.de metal sa faci efort.sa cresti mare.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Buna! Ca sa nu mai ai burtica trebuie sa faci abdomene in fiecare zi. Vreo 40 pe zi.
Ca sa nu mai ai coapsele mari, trebuie sa faci genoflexiuni si alte exercitii pentru coapse cum ar fi http://www.sanatateata.com/frumusete/coapse.htm
Ca sa nu mai ai solduri proeminente, desi ma indoiesc ca ai, poti sa faci exercitii cum ar fi acestea :
http://www.healthy.ro/......perbe.html

Sper ca te-am ajutat! :X

| Escape a răspuns:

Si eu am 12 ani si am reusit sa slabesc :pai incearca si tu sa faci un sport ca tot e vacanta 3 luni [ eu fac handball la css6] si abdomene. genoflexiuni iesi prin parca si faci alergari. cam asta e solutia :* sper sa te ajute fundita?:X :O3