| kidDiana a întrebat:

Am de facut un referat la franceza despre craciun, ati putea sa-mi dati cateva site.uri bune? happy in franceza binenteles.Multumesc si fundawinking

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăăă... am și eu de făcut multe la franceză. Multe, multe absențe... multe.
*cineva să mă oprească*

| cateluuus a răspuns (pentru Musique):

Si eu. Intotdeauna am urat franceza. Je deteste le francais.(da-le incolo de accente)

| Musique a răspuns (pentru cateluuus):

Franceza e frumoasă laughing) profa mea e idioată rău.
Țipă cât o țin plămânii...

| cateluuus a răspuns (pentru Musique):

Eu o inteleg, dar nu o pot suporta. Profa mea e ciudata rau. Zici ca vine de pe alta planeta. Anu' trecut am luat un 6 si de atunci... gata cu franceza.

| cateluuus a răspuns (pentru Musique):

Am uitat sa-ti spun. Singurul cuvant din franceza care-mi place e Musique. Deci, ai retinut?

| Musique a răspuns (pentru cateluuus):

rolling on the floor) și mie-mi place mult "musique"
Mereu când văd scris -numele meu- în manual zâmbesc. laughing

| cateluuus a răspuns (pentru Musique):

Da... Imi amintesc cand ne punea profa sa facem o compunere despre noi si eu ziceam: J'aime la musique. Imi placea cum suna.

| Musique a răspuns (pentru cateluuus):

laughing ce drăguț!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu faci franceză în loc de germană? Cred că ai o viaţa tare naşpa.

| kidDiana explică:

Eu am intrebat cu totul altceva...nu daca va place franceza, ori profa de franceza...aici nu e chat :/

| zurick a răspuns (pentru kidDiana):

Buna!
1.Temele nu se fac aici si-n plus daca cauti pe google vei gasi ceti trebuie.
2.E trivia\amuzante nimeni nu este obligat sa-ti raspunda aici mai bine pui intrebarea pe educatie si cultura generala (acolo siguri gasesti persoane care vor neaparat o funda)
Pa, pa.

| cateluuus a răspuns (pentru zurick):

Zurick face dreptate.happy

| zurick a răspuns (pentru cateluuus):

In sens bun sau rau? puppy dog eyes

| cateluuus a răspuns (pentru zurick):

Bun.happy