| mili_8806 a întrebat:

Am un mdul pedagogic si am de dus un referat care sa cuprinda ceea ce este un profesor european.Var rog dati-mi cateva idei despre ceea ce as putea scrie in el sau daca aveti un link cu un referat gata facut.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu este așa mare grabă îți dau eu ceva idei, am ceva material și te pot ajuta.
Dar asta mâine după-amiază după ce vin de la serviciu, bine?
Nu ai pentru ce.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut rost de acel referat? poti sa mi-l trimiti si mie te rog frumos...am si eu nevoie pentru acelasi lucru

| mili_8806 explică:

Am facut rost este in engleza : http://www.see-educoop.net/......eacher.pdf