| anonim_4396 a întrebat:

Buna am laptop si nu stiu cum sa il incarc sa il tin tot timpul in priza sau ca pe un telefon, cand se descarca sa il bag la incarcat?

6 răspunsuri:
| Ciufuliciii a răspuns:

Da` categoria ai stiut cum s-o alegi?straight face

| FucktheSystem a răspuns:

Ca la telefon, dar trebuie sa ai grija sa nu se descarce de tot...

| Broadband a răspuns:

Ce... sunteti
cand stai acasa scoti bateria si il tii in priza ca pe un desktop,
bagi bateria doar cand pleci cu el pe undeva.
pai asa il incarc toata noaptea si dupa stau 2 ore la el si s-a dus bateria, si iar il incarc...
detest laptopurile...

| lunarwolf a răspuns:

Daca il tii non-stop in priza,risti sa il arzi!straight face

Tine-l cat trebuie, cand se descarca, il bagi si gata. thinking

| MiHaI a răspuns:

Ca pe un telefon

| iulia7621 a răspuns:

Scuze de categorie acum am vazut-o
vroiam sa fie la tehnologieblushing