| Buburuza2306 a întrebat:

am nevoie de amuzament deci cine ma face sa rad in hohote primeste funda, am nevoie de bancuri sau glume, astept cu nerabdare raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nerăbdătoareo!

| AikkoxD a răspuns:

Noi nu.

| infires a răspuns:

Culmea lenei. (un exemplar avem sus de tot.)

| MrsDraguttza a răspuns:

Intra pe mioritice...
are multe bancuri misto

| DWDT a răspuns:

Si eu! *DWDT se entuziasmeaza*
You Dumb! GTFO.
Ne-am saturat de cersetorii de bancuri.

| Buburuza2306 explică (pentru DWDT):

De ce sunteti rautacosi? V-am cerut si eu cateva bancuri care sa ma amuze. Decat cu astfel de raspunsuri la intrebare, mai bine cu nici unul.

| AikkoxD a răspuns (pentru Buburuza2306):

>răutăcoşi
Ce faţă ai, zici că eşti din Avatar. Decât cu astfel de întrebări, mai bine te împuşti.

| DWDT a răspuns (pentru Buburuza2306):

Nu ţi se pare ţie mai uşor să le cauţi pe Google? Aaa... Nu stii cum? uite-aici
http://www.gugle.illegal.ro/ dai click, si faci ce-ti zice acolo. PAA!

Răspuns utilizator avertizat