| Carla211 a întrebat:

Buna TPUbig grin
stie careva niste bancuri noi? am nevoie de mai multe... dar sa fie noibig grin sau cate stiti da sa fie nou, astept raspunsurile voastre.
dau funda pentru cele mai noi si cele mai multe bancuri!

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Incearca pe umornegru.ro

| Gorillaz a răspuns:

@xAkXsn iti continui eu bancul ca se pare ca nu ai facut o tu... bancul e vechi il stiu de cativa ani buni,
Vorbeste basescu acolo cateva ore bune cu toti parlamentarii, ministrii etc, se intoarce la Diavol si il intreaba cat il costa.
Diavolul : Nimic!
Basescu : Cum nimic?
Diavolul : Pai daca suni de la un Iad la altul e convorbire locala

| oanna_4635 a răspuns:

Www.mioritice.com
E sigur cel mai tare site de bancuri! Arunca o privire!:*

| xAkXsn a răspuns:

Regina Elisabeta a II-a, George W. Bush si Traian Basescu mor si ajung in Iad. La un moment dat:
Elisabeta:
- Mi-e dor de Anglia! Vreau sa sun in Anglia sa vad ce face toata lumea acolo.
Suna regina, vorbeste cam 5 minute si apoi intreaba pe Diavol:
Elisabeta: - Cat iti datorez pentru convorbirea asta?
Diavolul: - 5 milioane $
Scoate regina un cec cu 5 milioane $ si se duce la locul ei...
Dupa cateva momente, Bush, foarte gelos, tipa:
Bush: - E randul meu! Vreau sa sun si eu sa vad ce se intampla in Statele Unite, ce face toata lumea acolo!
Suna Bush, vorbeste cam 10 minute, dupa care catre Diavol:
Bush: - Cat iti datorez pentru convorbirea asta?
Diavolul: 10 milioane $
Bush, cu o privire taioasa, scoate un cec cu 10 milioane de $ si se duce la locul lui...
Vazand acestea, Basescu, si mai gelos, incepe sa tipe:
Basescu: - Vreau sa sun in Romania, sa vad ce face toata lumea acolo! Vreau sa vorbesc cu ministrii, cu deputatii, vreau sa vorbesc cu toata lumea!
Suna Basescu in Romania, sta la telefon vreo 2 ore, vorbeste cu toate neamurile, cu toti prietenii, cu toti deputatii si ministrii...

| zenon1 a răspuns:

Alinutei ii placea foarte mult sa poarte o rochita mini si sa faca roata. Mama sa ii spune:
- Alinuta, nu mai face roata, ca ti se vad chiloteii!
A doua zi, la fel!
A treia zi Alinuta vine de la scoala fericita si ii spune mamei:
- Mama, am facut roata de 50 de ori, la scoala!
- Pai, si nu ti s-a vazut chiloteii?
- Nu, ca mi i-am dat jos!

| zenon1 a răspuns:

De ce pînea e la feminin şi cozonacu la masculin?
Fiindca coyonacu are oua.

| Smyle a răspuns:

Salut! Tata al trimite pe fsiorsu uai ia duti la vecinii sei dis sus si e clapashiu lor, copilu vine peste vo 15 min, si ii zice lu tatsu ca nu i lo dat_tata: uai ia is zgirsitzi duti si ada siocanu nostru, fundita?