| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare...stiti cumva cum se foloseste facebook-ul in ourworld sau cum se instaleaza? am cont facebook dar nu stiu cum sa fac! am primit niste raspunsuri dar nu am inteles nimic.help me,

4 răspunsuri:
| Sorinna a răspuns:

Daca te referi la modalitatea de a te juca OurWorld pe Facebook este simplu. Tasteaza OurWorld la sectiunea "cautare" si accepta termenii de utilizare. Introduci nume/parola si joci. Din cate stiu primesti un lant facebook cu 5% flow si 10 credite [cred].

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...pai mie nu-mi apare nici un fel de termen. poti fi mai explicit? plzz help

| maria_9658 a răspuns:

Pai daca nu sti intreba pe cineva din familia ta sau prieteni tai daca au daca nu nu-s! big grin

| CATA1231 a răspuns:

Ca sa intri pe facebook e usor!