| anonim_4396 a întrebat:

pun din nou o intrebare pusa de 2 ori.am incercat sa ma documentez despre instalarea jocului ourworld, dar in zadar.nu am primit informatii exacte pana acum! nu stiu cum se instaleaza facebook-ul ourworld sau cum se foloseste.help me cat mai repede! era sa uit

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz nu cum se instaleaza ourworld ci cum se foloseste sau cum se instaleaza facebook-ul in ourworld! help cat mai repede! fundita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt XxX Carissa XxX si am si eu nevoie de ajutor cu aceeasi problema. ma confrunt si eu. baga id yo_copil_de_familie_buna@yahoo.com si zi-mi daca reusesti

| ChocaholicBi a răspuns:

Pai nu se instaleaza, daca vrei sa te joci intra pe www.ourworld.com. Daca vorbesti de toolbar e alta poveste.
Succes!