| anonim_4396 a întrebat:

Buna am pus mai de mult o intrebare la care nu am primit chiar nici un raspuns.as vrea sa stiu cum se instaleaza si se foloseste facebook-ul in jocul ourworld! plzz dau fundita! cat mai repede un raspuns!

Răspuns Câştigător
| Frau a răspuns:

Si eu joc ourworld si o sa interc sa te lamuresclaughing
deci in primul rand trebuie sa ai un cont facebook. daca nu ai iti faci unul! apoi intri la ourworld la "for free" dai "conect facebooc" de acolo este foarte usor. nu faci decat sa scrii contul tau acolo si sa dai "allow". daca esti conectata ai si un cod saptamanal de facebook care iti dda 10 gems! poftim codul in orice caz : E208-8054-075C-A129
P. S.: pentru acest cod nu ai nevoie de toolbar!
succes!happy

2 răspunsuri:
| pooffik a răspuns:

Buna, si eu am cont pe ourworld. as vrea sa te ajut, dar chiar nu stiu. scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IceKid nu imi apare nici un connect facebooksadsadsi nici un loc unde sa scriu contulsadplz un mesaj