| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac si eu un serial (comic) cu mai multe parti.Cine se ofera sa apara in comic? El se va numi " Salvarea scolii TPU". Prima parte va aparea la comics. Voluntari?
(Nu stiu daca cat. e buna, dar nu va suparati puppy dog eyes )

13 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Vrea si persoana mea, fata, blonda, ochi caprui

| Foxie2 a răspuns:

Si zuzu vrea! big grin fetita laughing

| lipitoOarea a răspuns:

Eu! ma treci LipitoOarea, imi faci parul lung si albastru inchis happy.

| calutuuuu a răspuns:

Daca vrei baga-ma si pe minewinking Sunt fata, cu parul lung, saten, cu ochi caprui si am 1.60 inaltimehappy Pwp, si chiar daca nu ma bagi sa ma anunti prin mesaj privat cand il postezi!happy Please!
Multumesc!love struck

| Frunziix3 a răspuns:

Eu.
Sunt fata.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Eu vreauuu laughing
Sunt fata ---> par saten ochi caprui laughing

| cıσccσʟαтα a răspuns:

Si eu vreau! Fata.winkingpot fi un dinte:-) nu ma deranjeazalaughing

| Budincăă a răspuns:

Budincăă vrea! fata.puppy dog eyes

| papusikatha a răspuns:

Primim si ceva de mancare? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invinge-l pe Cretaker! p.s. ( sa ma keme FluTuReTe, sa am in loc de cap un fluture si sa pot zbura )

| RainbowAndra a răspuns:

Eu as vrea sa apar, dar nu neaparat, adica cum vrei tuwinking
Mult noroc cu comicul sa fie un succes!

| alle332 a răspuns:

Euu vreau am par saten deschis si ochii verziiiii!
Te rog ca nu am mai aparut niciodata intr-un comic daca ma alegi pe mine sa imi trimiti comicul intr-un mesaj privat si raspunsul daca ma alegi sau nu

| Lavi15 a răspuns:

Si eu:dbatting eyelashes sunt fata, parul blond cu ochii albastriibatting eyelashes