| RockaruL a întrebat:

Fac un serial(comic). Cine vrea sa apara? Primii 3 care dau raspuns vor aparea.Am nevoie de 2 baieti si o fata.Serialul se ve numi "Pe nava alienilor". Am desenat deja prima parte numai sa va asez.Deci cine vrea?

14 răspunsuri:
| RockaruL explică:

Gata,v-am bagat.acum voi posta comicul. uitati-va la intrebarile mele in 2 min.

| RockaruL explică:

@DomnisoaraMisa nu imi spui tu ce sa fac, nu e treaba ta.Nu mai comenta daca nu vrei.Nu ma duc la comics ca nu vreau.Comicurile tale sunt amuzante dar grafica e terci, fara suparare.Du-te tu unde vrei ma ca eu n-am chef.Ti-ai facut obicei sa raspunzi la toate intrebarile mele in ultimul timp si mai raspunzi si de cacao.Probabil tu te crezi amuzanta dar ceilalti...

| RockaruL explică:

@DomnisoaraMisa eu nu vreau sa ma creada amuzant.Nu am zis niciodata ca sunt useru lu peste...Ramai tu cu "amuzamentu"tongue

| MoonLight a răspuns:

O fata aiiiicii...big grin

| Mişaaa a răspuns:

Nu. Nu. Nu.
Nimeni. Du-te la comics.

| Mişaaa a răspuns:

@Pisokツ Aș vrea să văd câți te cred pe tine amuzant/ă.

| Mişaaa a răspuns:

@Pisokツ Cum spui tu, dragă. oh go on

| Ingerash a răspuns:

Euu(fata)

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiaanaa123 a răspuns:

Ieu sunt fata te rog nu am aparut nici odata intr-un serial

| Sharlyzz a răspuns:

Euuu[fata]love struck

| KenJi a răspuns:

Eu eu ( baiat) big grin vreau si eu

| ioana02 a răspuns:

Poftim? Si asta se poate numi ''serial''?laughing)

| Kadoom a răspuns:

Eu (Baiat)