| anonim_4396 a întrebat:

Vreau voluntari pentru un comic cine vrea sa apara in el.maxim 10! si cum aratati inalti slabi, cum sunteti destepti intelectual glumeti...

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Eu vreau, stii deja cum arat.

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai trebuie sa stim daca ai si talent stii :? dar ma rog meu imi dau acceptul oricum!

| Bya132 a răspuns:

Eu vreau!
Sunt de statura potrivita, arat bine, sunt glumeata si am replici destepte. cand ma contrazic cu cineva, ii dau o replica de numa zice nimic rolling on the floor vrei mai multe detalii? Mesaj privat. Daca nu vrei sa ma bagi bine, stau bine si in public da' vreau sa ma vaddevil

| giuly a răspuns:

Maxim şasă cai.
Cine să oferă are o şa gratis mâncav-aş oscioarele!

| NOBODY a răspuns:

Si eu

| FantomaTurcoaz a răspuns:

Si eu vreau! Sunt mai inalta,am parul saten,ochii caprui,ochelari roz inchis, sunt mai slaba, si da sunt si desteapta.

| dreamout a răspuns:

Iti dai seama ca juma din useri vorrlaughing
OMG LOL WTFlove struck

| RB26DETT a răspuns:

Gata am inchis nimen inu mai posteaza nimiiiic ma apuc de comic! comicul va fi la plaja!

| SuntDinWonderland a răspuns:

Vreu si eu! Sunt bruneta, nici prea scunda nici prea inalta sunt slaba si glumeata laughing...

| MaeRi a răspuns:

Era mai bine daca descriai mai mult acel comic pe care vrei sa il faci,eu vreau,mica de statura, slaba, si desteapta si intelectuala si glumeata laughingand i can read people O_O

| supraponderallacap a răspuns:

si eu vreau, mai ales ca acum sunt in pielea goalabatting eyelashes