| IasmyAndra a întrebat:

Aveti coduri de webkinz nefolosite? va rog daca nu va mai trebuiesc sau daca nu va place animalutul sa imi dati mie! va rog din suflet! aa si daca vreti sa imi dati trimiteti pe privat ca mi-l dati degeaba daca il lasati pe ala vizibil! va rog deci privat! multumesc anticipat la toti si dau funda si voturi la codurile nefolosite si care merg! va iubesc! va pupa Deea!

3 răspunsuri:
| Wilder a răspuns:

Marsh

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Du-te la categoria: Cersetori!
Mars ma!
Dar inainte sa inchizi, fa asta:
- trimite un mesaj la Contact si spune-le sa iti stearga contul
- arunca-ti PC-u' pe geam
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Neatsa!

| AndreiRevine a răspuns:

Sa nu dai copy si paste, si ai grija nu-s toate adevarate http://konturi.ro/parole/webkinz.com/.