| Mary24 a întrebat:

Buna care au fost cele mai amuzante momente din viata voastra sau cele mai ciudatebig grin?

3 răspunsuri:
| Adeliи97 a răspuns:

O intrebare facuta pentru mine
pai cea mai tare faza a fost cand am perpelit o gainna cu cricul de la bicicletarolling on the floor si cea mai ciudata cand am spalat gemurile lu' bunica cu apa maturalaughing

| ana3 a răspuns:

Buna momente amuzante se intampla mereu deoarece si acum este un moment amuzant datorita faptului ca eu apas niste taste si ies niste cuvinte. Deci acesta ese cel mai funny luvru posibil sunati-ar telefonul sa-ti sune. deci eu atata timp mi-am sucit mintea pentru acest raspuns si tu imi bagi un "big grin" de-mi sare tandara. acum fiecare are o limita domn`le. daca poti, iesi acum de pe TPU, dar doar daca poti nu te strofoca, ok? am incredere ca poti sa te besesti. am o idee. luni in ora de romana, du-te si trage-i o besna la profesoara ta direct in gura. sa vezi ca va ramane cu gura cascatalaughing

| BeresBeatrice a răspuns:

Buna,
Imi amintesc cel mai ciudat moment din viata mea ca fiind acela in care intr-o dimineata placuta am pornit vesela la o plimbare,iar tecand pe langa gradina unui om inconjurata de un gardulet, am intors capul pentru a o privi, dar in locul florilor asteptate am gasit spatele unui om caruia ii cazuse pantalonii laughing(si chilotii ca sa se inteleaga)