| ExtremeAleqZ a întrebat:

Care au fostr cele mai amuzante momente din viata voastra sexuala?

Răspuns Câştigător
| alecssandra a răspuns:

Intrebarea nu e o intrebare jenanta pentru cei deschisi la minte insa pe un asemenea site in care roiesc rautaciosii si pandesc fiecare comentariu si sar cu comentariile de prost-gust. Sunt multe forumuri unde se discuta aerisit astfel de lucruri si intr-o masura oarecum distractiva si niciunu' nu se simte stanjenit de intrebare fiindca cine vrea raspunde cine nu, sa taca, fiindca nu a fost adresata personal intrebarea. Poate cativa voiau sa-si spuna pataniile din pat dar vazand unele comentarii de aici, nu au indraznit... Aviz prostilor care incep acum sa comenteze vizavi de post-ul meu[nici macar nu am sa revin pe pagina, deci ofiliti-va degetele prin tastaturi pana prindeti crengi] :*

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu-ti va raspunde nimeni la intrebare deoarece astea sunt detalii personale, intime, iar funda este nesemnificativa in comparatie cu asta!

| Vrajitor a răspuns:

:)), Prima data cand am incercat sa fac dragoste cu prietena mea acum 4 ani ..desigur eram amandoi la ineceput, nu stiam cum sa facem si in timp ce noi ne chinuiam mai mult ne-a bufnit un ras nebun pe amandoi, si am sfarsit prin a bea o cafea si radeam de nebuni ca nu stiam cu ce se mananca, bine eram nebunatici rau atunci... ^_^
Si mai este unu :)), la vreo.:-? 4 luni. adica aveam 8 luni impreuna, am fost la ea na. sa facem dragoste si pana mea nu stiu cum a calculat ea orele :))) ca a batut tasu la usa. =))) si am sarit pe geam si m-am dus in pantaloni scurti si cu papucii in mana tremurand ca un rahat pana la apartament la soramea :))), deci faze amuzante sunnnnttt awwww

| gabytz18 a răspuns:

Daca nu dadeai fuda pe cu vantul meu k iti ziceam laughing). Cei pudici sau cei care nu sunt stapani pe ei 100% nu pot raspunde la ea. PRoblema fiind delicata poti povesti sumar dara sa dai nume si sa sari amanuntehee hee)

| Dan1989P a răspuns:

Buna si fara suparare ce intrebare e asta? De ce le spui oamenilor sa-ti zica momente INTIME din viata lor?

| andreyyya a răspuns:

Singurul care ti-a raspuns la intrebare si care merita funda a fost @Vrajitor, restul doar au comentat ca sunt sau nu de acord cu intrebarea ta dar nici unul nu a avut curajul sa-ti raspunda la intrebarea propriu-zisa.

| Gammer23 a răspuns:

Ba fratica Veziti de momentele tale ca asta nu e o intrebare serioasa ce merita sa ocupe un loc pe server cine e cu mine?