| LoL a întrebat:

Ce farse as putea sa le fac prietenilor si familiei de 1 Aprilie?

Răspuns Câştigător
| xAlexis a răspuns:

1) Spune-i unei colege sa vorbeasca de pe telefonul tau si sa o sune pe mama ta si ii spune ca tu esti la spital te-a calcat o masina
2) la colegi:
- lipeste-i colegei/colegului rigla radiera stiloul etc cu lipici de banca
-pe un bilet scrii:''caut prieten/prietena'' ''sunt disponibil/disponibila'' ''iubesc scoala'' ''sunt prost/proasta'' ''sunt magar'' etc
-pe un bilet mai mic scrii ''pe perete se afla o talpa da-l mai departe si spune-i colegei/colegului sa il dea si ea/el mai departe.Priveste cum toti fraierii se uita pe perete
-asta pentru la scoala : pe jos lipesti o moneda de 50 de bani apoi uite cum se chinuie sa ia banul. Cati oameni au nevoie de bani in zilele de azi...
-spune-i colegului/colegei ca vine maica-sa la scoala din cauza ca a facut nu stiu ce fapta rea...
-asta pentru prietenii din afara scolii:o punga de chipsuri iuti se adauga o lingura de boia si una de piper macinat amesteca bine si fii darnica si imparte cu colegii
-pentru profesoare:le spuneti toti ca nu v-ati facut tema
-tot la scoala dar si cu prietenii:ii lasi prietenului/prietenei/colegului/colegei un bilet pe masa/banca si scrii: ''te uibesc mult'' cu drag un admirator/admiratoare secret/secreta

Gata nu mai stiu ti le-am spus pe toate

2 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Pune-i lu maicata pasta de dinti in papuci big grin

| annaliana a răspuns:

Pacaleste-i ca esti gravida.