| Mary24 a întrebat:

BUNA... ce parere aveti despre faza aceastalaughing?
Am o prietena, care ea are o bunica si ea mi-a spus ca bunica ei cand era la scoala a spus ca i-a dat un 2 la sport pentru. ca ii era frica sa se dea peste caplaughing

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Da si? Care-i faza? D-na are o memorie excelenta big grin Nici mie nu-mi placea sa sar capra ca mi-era sa nu raman blocata cu picioarele...acum imi place laughing (sa sar) big grin

| cretzufinish a răspuns:

@andreyutzap mi-am dat seama, dar eu dadeam un alt exemplu...citeste si tu cu atentie raspunsul meu tongue

| DeeaLove08 a răspuns:

Cretzu. e o diferenta intre a te da peste cap si a sari capra.citeste cu atentie

| L3XxA a răspuns:

Penibilayawn