| Elyedta a întrebat:

Ce prostioare faceati cand erati mici sau la scoala? Cine spune cele mai multe fundaaaaaaaaaaaaa!:* :* :*

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Numai mie mii s-a urcat curcanul in cap, si am fugit asa, vreo 2 case (distanta) pana la mama?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ma jucam de-a mama si de-a tata. Fundaaaaa?:*:*:*

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nothin' special,dar la vara vreau sa incerc sa-mi fixez o oglinda mica de pantof si sa ma uit pe sub fuste.thinking Oh, si termina cu "kiss" it's disgusting. Daca tot ne "kiss", mai bine ne pupi in 8==D (And no, nu e un smiley face cu nas mare.)

| CastraveteMurat a răspuns:

Cam multi ne jucam de-a mama si de-a tata.

Exces de pupici x_X parca esti matusa-lipitoare (care cred ca se gaseste in orice familie).

| Holocaust a răspuns:

Vecinii mei ştiu mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| ViseMaicăVise a răspuns:

Paii la gradinita a adus odata femeia de servici cafea pentru educatoare la noi in clasa, si cum ceilalti dormeau, ies eu frumos din patut si ma duc sa beau. Cand vine educatoarea, scuip repede la loc laughing
Replica ei: "Ce faci, Laura?"
La care eu: "Ma duc la spalat"
" Nu te duci la niciun spalat"

Sau la ora de pictura (tot la gradi) m-am dat cu acuarele pe buze, cica ma rujam. Si educatoarea m-a tarat dupa ea prin toate clasele ca exemplu de "asa nu"

Pe la 9 ani m-a mancat undeva si am prajit salam in cratita buna a lu' maica-mea, ars zahar in lingurita si bagat betisoare parfumate APRINSE prin gaurelele de la perdea.

Anu asta am vrut sa topesc ceara sa-mi fac un medalion si am pus-o intr-o tigaita, cu apa laughing (deh, sa nu se strice) si am turnat-o pe hartie fotocopiativa si cand sa iau cerc era doar un strat subtiiire de ceara si in rest numa' apa

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Cand aveam 3 ani am spalat televizorul...si m-am curentat.True story.
http://myfacewhen.com/15/

| dirtoaica a răspuns:

Pai... Cand eram mica, la mine in oras era un cinematograf care fusese inchis prin 1990 iar mie imi placeau locurile parasite asa ca mergeam cu prietenii inauntru, in timp ce noi eram inauntru si,, cercetam" locul un politist si un jandarm au intrat dupa noi ( noi am intrat pe geam si ei la fel) Fiind batuti in cap cu totii nu am inchis lanternele asa ca imediat ne-au prins si aproape ca am luat amenda...

| OctaLoL a răspuns:

Pai nu pot sa-mi scot din minte faptul ca cand eram eu mic stateam singuratic si aruncam cu pietre...Si dintr-o data vad ca iese un om din curte(eram la tara in vizita)cu capu crapat si cu sangele imprastiatlaughingLoLrolling on the floor