| iiDouaPuncteParanteza a întrebat:

Voi ce prostioare faceati cand erati mici?

Cele mai amuzante prostii primesc fundita male male male:X:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| geoiulia a răspuns:

Eh.chestiilaughing.Imi povestea mami cand eram eu mica un vecin venise pe la mine[2-3 ani] si manca ciocolata si mi-a dat si mie sa musc din ciocolata lui si eu am muscat din degetul luilaughing.Si atunci mami''ce facusi mami ii mancasi toata ciocolatalaughing, eu ii muscasem degetul.

Sau imi mai amintesc cand am intrat in casa cu zapada si l'am lovit pe tati si atunci m'a luat in brate si a dat cu mine in zapada:p.

Cand il certam pe tataie ca el manca carne si mie imi datea ''dodogei''[dovlecei]''Al dacu tu tataie mananci cane si mie imi dai dodogei''][Dumnezeu sa-l odineasca]

Si multe alte chestii frumoase, de care imi amintesc cu mult drag!

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E a 3-a intrebare de genul asta in 10 ore...

| PotcaPădurii a răspuns:

Am fugit de acasa...
Long story...

| lalalalallll a răspuns:

Îi ziceam lui tata să facă ''curva'' la dreapta.

M-am băgat în chiuvetă

Îmi băgam bețișoare de urechi în nas

Când aveam ani și bunica îmi cânta un cântec de leagăn m-am luat dupa verișorul meu(are acum 20 de ani) și i-am zis lui mama: ''Mama, zii lui măta să nu mai cânte!''

Am mâncat zăpadă galbenă

Am scuipat-o pe mătușă în ochi

Când vroiam să arunc cu pietre într-un țigan de la țară am confundat pietrele cu găinațul de rață

Când tata vopsea pereții am dat cu piciorul peste găleata cu vopsea.Am mers pe vopsea și am căzut în cur

Când ieșeam în curtea din spatele grădiniței stăteam pe spătarul băncii și m-am dus pe spate

Am înjurat-o pe educatoare

Am turnat mâncarea din farfurie pe masă tot la cămin

M-am urcat cu piciarele pe masă când educatoarea era în sală

| Pawesome a răspuns:

Ma dadeam vara cu sania (trasa de bicicleta)

| TheShade a răspuns:

Eram la scoala prin clsa a 5-a la ora de engleza.Profa a scos doi la copii la lectie.Si m-a scos si pe mine fiindca nu stateam potolit in banca.Eram in mijloc.Linsiste.Il ia pe primul:
-Ce lectie am avut pentru azi?
-Nu stiu!
-La loc! 2! vine celalalt
-Care e lectia de astazi.
-Nu stiu!
-La loc! 2! urmez eu:
-Ce lectie am avut pentru astazi? eu am spus toata lectia de la cap la coada.Bine hai treci la loc.Si sa zici mersi ca nu ti-am dat 2
-Mersii!
-Aauuu...si atunci a scos stiloul si mi-a dat 2laughing

| myself a răspuns:

M'am bagat in masina de spalat thinking

| r0laNd a răspuns:

Mancam mucii
big grin