| lore122 a întrebat:

Va mai aduceti aminte ce prostioare faceati cand erati mici? si daca da, spuneti cateva.

21 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

- Am mâncat pământ de flori, frunze din gardul viu şi zăpadă galbenă. And I liked it.
- Mi-am desenat o inimioară pe organul de reproducere şi le-am arătat-o musafirilor
- La serbarea de la grădiniţă mi-am ridicat poalele şi i-am spus lui Moş Crăciun "Moşule, eu nu am fost cuminte!"
- Aveam obiceiul să dispar de lângă ai mei când eram pe-afară şi mă duceam acasă pe la vecini
True story.

| LoL a răspuns:

Pai odata am mancat pedigri fiindca credeam ca sunt bomboane si alta data la ziua unui coleg am aruncat de la fereastra cu cuburi de gheata dupa un betiv care ne injura in vreo 5 limbi

| PotcaPădurii a răspuns:

Am distrus un covor, am fugit de acasa, mi-am spart capul, am spart rotile de la o bicicleta, am furat struguri din livada, faceam spectacol la spitalul din Trusesti jud. Botosani, trageam cu prastia, etcetera.

| AudImagini a răspuns:

Probabil că cea mai ciudată chestie e că mâncam zăpadă cu chişat de câine. NUMAI de câine că alea de mâtă aveau o nuanţă diferită de galben

| MyObsession a răspuns:

Băgam in mine când eram mică boabele câinelui şi mâncam unt cu pământ.
Am dat foc la perdea.
Am sunat la 112 ca să întreb când vine Iepuraşul de Paşte*menţionez că aveam 7 ani*
Când aveam 10 ani ăştia mari mă obligau să învăţ înjurături şi să le zic părinţilor laughing
Şi mai sunt.da' am uitat

| Insomnii a răspuns:

thinking deci de unde sa incep?
-pe la vreo 4-5 ani prindeam gainile lu bunica-mea (cu ajutoru lu var-miu) le bagam apa in cur cu seringa...ce vrei faceam si noi pe micii asistenti si dupa vreo cateva zile vedeai cum olegeau gainele da numeni nu banuia ce faceam noi;
-pe la vreo 7 ani am dat foc la un veceu (nu era a bunicilor mei ci a unui vecin care ne lause mingea si o taiat-o);
-tot pe la vreo 4 anisori am omorat vreo 10 boboci...i-am bagat intr-un butoi plin cu apa si dupa un timp incepusera saracii boboci sa pluteasca;
si muuulte altele de care nu imi prea mai aduc aminete.deci poti sa iti dai seama ce copil cuminte si ascultator am fost eu cand eram mica.day dreaming ce vremuri, ce vremuri...

| WhatMeanLove a răspuns:

Cand eram mica am gasit parfumul lui mami si am parfumat toata casa pana am golit parfumul(apropo, era plin).
2.Cand eram mica am gasit in casa o sticla de vin(parintii mei nu sunt betivi apropo ca sticla era al lui unchiu)am baut 2 pahare si m-am imbatat.

Nu glumesc! Mami mi le-a zis!

| mgtow a răspuns:

Vopsisem cu oja o masuta verde(avea gauri in care intra o bila) si cand te uitai la ea parea un teren de fotbal, sau la tara aruncasem o pisicuta in wc si apoi in put. Mai stiu ca odata am spart niste oua sau le aruncasem de la etajul 4, luasem o caseta si ii scosesem toata banda, etc.

| NothingToEat a răspuns:

Mancam zapada galbena
i-am omorat bobocii bunicii(apoi i-am ascuns sub un sac)
faceam gropi in pamant
am mancat pedigriul cainelui
(credeam ca sunt bomboane)
alergam cu foarfeca in mana
distrugeam hainele mele(cu foarfeca)
imi rodeam unghiile (pana la carne)

| NothingToEat a răspuns:

Mai am multe dar le-am uitat

| DudăIamPanda a răspuns:

Aah -.-
1. am omorat un hamster, deci. merit inchisoare.
2. m-am plimbat cu skate-u de la 12 ani prin oras.
3.la 5-6 ani am injurat
4. la 10 ani comentam la profesori si spuneam numai prosti in ore.
True story, believe me.

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

-Mancam pamantpuppy dog eyes
-Prindeam fluturi ii bagam in borcane si ii ingropam
-Am pus mana pe ochiul de la aragaz in timp ce avea focul la maxim(m`am fript fff tare)
-la gradinita ma jucam cu baieti mai mari
-prindeam boboci lu mamaimea si ii strangeam de gat(mi`era drag de ei)
-luam pui de gaina si ii aruncam in sus (foarte sus) si ii lasam sa cada pe pamant(pana mureau)
-Scriam pe pereti cu ruj rosu
-Miam facut roche de printesa din perdeaua de la sufragerie(era chiar faina)
-la 1 an jumate i-am turnat lui tata olita cu pipi in cap in timp ce dormea obosit, suparata pentru ca nu s-a trezit sa-mi ridice pantalonii cu bretele.
la 1 an jumate i-am turnat lui tata olita cu pipi in cap in timp ce dormea obosit, suparata pentru ca nu s-a trezit sa-mi ridice pantalonii cu bretele.
- la 4 ani, i-am varsat sticla de tuica si i-am pus apa in ea
-la 7 ani, i-am vopsit cu acuarele fiecare element de la calorifer in cate o culoare si am tapetat peretii cu stupidele mele desene lipite cu aracet
- in clasa a 4-a cand am luat primul 5 din viata mea...i-am dat tel. de la un tel. public acasa si l-am intrebat daca are degand sa ma bata ca nu mai vin
- aveam 2 carnete de note unul cu note bune si unul cu proaste...pana s-a prins proful de mate
Nu`mai stiuthinking

| NevăstuicăxD a răspuns:

Păiiiii waith...
Am omorât un pui de găină (prin ştrangulare şi dăi cu el de pământ după)

Mâncam zăpadă galbenă

Când eram la cămin fugeam...

Dudă, mai am şi mai şi dar nu vreau să te învăţ prostii...

mâncam frunze care înţepau

| Tricker a răspuns:

La gradinita cand imi spuneam rolul am zarit-o pe educatoare si i-am zi s in fata tuturor :"-Doamna clocitoarea noastra a scos puii!''
cand am invatat sa sun la 6 ani sa sun sora mea m-a pus sa-l sun pe mos craciun la un nr aiurea
mi-am rupt piciorul de trei ori

| Liviu a răspuns:

Ohoo...
Sa imi aduc aminte.
Acum vreo 15 ani cand aveam doar 5 anisolibig grin
Mergeam cu bunica la bisericalaughing
Si acele babe insistente si infumurate
Intrebau toate
"Cand ai venit"
"Cat stai "
"Cati ani ai"
"Cum te cheama "
La care eu respectos cum mai invatat Mosoiul meu(Dumnezeu sa il aiba in grija.)
Si bunicul meu. le raspudeam din toata puterea mea
"Du-te-n Pua mea"
Nu puteam pronunta laughing cum trebuiebig grin
Ce pot spune.mai mult de atat...
Am fost un drac gol =)
Luam tuica de unde o ingropa la pamant si eu duceam lu bunicu.
Am fost o panarama de copil, cu siguranta nu as vrea un copil ca minebig grin
iar tot asa cand aveam vreo 7 8 anisori.
Eram la tara si acolo niste fete la garla faceau baie GOALE.
Nu aveau mai mult de 14 ani.
Toate dezbracate.
Eu eram in gradina cu bunica si ies din gradina si le vad(cum ies din gradina e garla.)
Si la unele tocmai le daduse parul pe ' papadie '
Am zbierat in gura mare cat am putut laughing
Mamaie ete ce flo.i negri arelaughing

| DruggedCandy a răspuns:

mergeam in autobuz si le faceam cu mana tuturor celor din autobuz cu o fata de fraiera (pe la 9-10)eram politicoasa,am spart vaza cu flori (la scoala preferata direi),am dat cu o bota dupa gainile bunicii,furam si beeam vinu lu bunicu, m-am si imbatat recent, mai sunt dar nu imi aduc aminte IA AUZI daca noi tot ne-am facut de k.cat online hai fate si thu macar cu o prostie...hee hee

| lore122 explică (pentru DruggedCandy):

Pai de ex: rolling on the floor o data i.am scos toti morcovii lu matushimea din pamant, pe la 3 ani am bagat degetu in olita si dupa aia la gura :-&...m.am pierdut si dupa aia mi-am dat seama ca eram langa casa... multe chestiihee hee

| DruggedCandy a răspuns (pentru lore122):

Si zapada nai mancat niciodata vad ca ii la moda laughing) eu inca n-am incercat dar cine stielaughing)rolling on the floor [p.s. nu o s-o fac XD ] oh da si ce ai facut cu morcovii smug rolling on the floor

| lore122 explică (pentru DruggedCandy):

Zapada nu straight face laughing, si cu morcovirolling on the floor i.am lasat acolorolling on the floor eu doar i.am scos rolling on the floorrolling on the floor mi-am luat bataitza blushing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe chestii thinking
Am mancat zapada, m-am asezat cu fundu in ligheanul cu gem de caise, am spart o cana si am fugit din casa fara sa ii zic mamei mele, aratam degetul din mijloc la toata lumea pentru ca niste baieti mai mari mi-au spus ca e un gest frumos, am luat o sticla cu tuica la scoala in loc sa o iau pe cea cu apa, imi scriam numele pe toti peretii din casa, trageam intruna de rochia mamei din cuier pana era sa imi cada cuierul in cap, tata ma tinea in brate si era sa cad pe spate, alergam gainile bunicii cu matura, gasisem o revista playboy si ma uitam prin ea pana cand am fost descoperita, am vazut o tigare aprinsa in bucatarie si am pus gura pana cand a venit mama si mi-a luat-o... Eh, vremuri bune!

| Imstrong a răspuns:

Da laughing
Iti zic cateva:
1.Eram la tara la bunici si dormeam cu verele mele, si bunica nu ne lasa cu mere in casa, si noi am mers pe furis sa furam de afara si le bagam sub-perna laughing
2.Aruncam cu samburi de cirese dupa televizor laughing)
3.Am rupt o scandura de la pat rolling on the floor)
4.Am inchis gaina in camera bunicului rolling on the floor)
5. Fugeam dupa pisici laughing Dar nici macar acuma nu le-am prins rolling on the floor
Da stiu, sunt tare funny rolling on the floor
Fundiţa, please?

Întrebări recente