| KellyGreen a întrebat:

BUna! Cine stie texte de'astea amuzante despre scoala?( de ex: Nu înţeleg de ce trebuie să mergem la şcoală dacă:
Matematică: există calculator.
Română: o ştim deja.
Muzică: este YouTube.
Sexologie: este redtube.
Franceză & Engleză : Google Translate.
Sport: ne plimbăm mereu.
Geografie:Îţi cumperi un GPS.
Istorie: Sunt toţi morţi.)

Răspuns Câştigător
| Dragutza_Denisa_1990 a răspuns:

Pai asta nu este cam cu rima dar pe jumatate are legatura cu scoala : daca iti pierzi pixul= fara pix fara pix= fara notite fara notite=fara studiu fara studiu=repetentie repetentie= fara diploma fara diploma= fara servici fara servici= fara banii fara bani =fara mancare fara mancare = slabesti daca slabesti= devii urat/a esti urat/a = fara dragoste fara dragoste= fara nunta fara nunta =fara copii fara copi=singuratate singuratate = depresie depresie=boala boala= moarte concluzie: NU ITI PIERDE PIXUL! rolling on the floor fundita te rog frumos happy!

9 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori nu iti multumesc!

| KellyGreen explică (pentru CriminalăÎnSerie):

Ai intrebat tu pe fiecare in parte daca imi multumeste sau nu?

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru KellyGreen):

Da! Mi-au spus ca nu iti multumesc oh go on.

| KellyGreen explică (pentru CriminalăÎnSerie):

NU prea cred.

| KoRoGirl a răspuns:

Scoala=parnaie,cancelaria=sala de barfit,ora de mate=misiune imposibila,eleva corijenta=sarmana maria, carnetul de note=dosarele X, ora de dirigentie=stirile PROTV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara scoala nici macar nu puteai posta intrebarealaughing si tu vrei sa faci misto. Sunt unele glume amuzante, da cea pusa de tine e total nesarata. Calculatorul a fost inventata de cineva care chiar stia matematica(!), romana pe pariu ca nu o stii ( gramatica, lexic, sitaxa frazei, litaratura), cei care pun muzica pe youtube(artistii adevarati) au studiat muzica mai multi ani decat ai tu, redtube nu iti arata ce sa faci in caz ca ramai insarcinata la 15-16 ani ca alte pipitelaughing, Google translate nu il iei cu tine cand te intreaba un englez pe strada din intamplare unde poate gasi un magazin, plimbarile nu reprezinta sport, datorita celor morti esti aici.

| KellyGreen explică (pentru anonim_4396):

Pui pariu ca nu stiu romana? Vrei sa vezi ca te fac de ras daca iti spun ca am 10 media la romana si am o profa exigenta care nu pune 10 pe degeaba? Nu inteleg de ce nu luati in gluma ce se intampla? Adica frate aveti o viata si pe aia o traiti serioasa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KellyGreen):

Ce treaba au notele tale, media cu asta? Limba romana in totalitate nu o stie nimeni! Nu cred ca stii sensul tututor cuvintelor din Dex. Glume pe baza scolii sunt o gramada amuzante, dar a ta a fost fara senshappy
Am o viata pe care vreau sa o traiesc cu lucruri "de calitate", nu toate nimicurile, daca intelegi ce vreau sa zic.

| ClaraLove a răspuns:

Imi place