| zOoZoLeee a întrebat:

Daw fundita pentru cea mai frumoasa porecla. Ma numesc Andreea happy Nu vreau neaparat sa se lege de numele mew. vreau porecla frumoasa love struck si sa fie mai nebuna. mersi. puplove struck

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Zozolia
Zizi/n
Down
Drizza
Drytzzu/a
Crazylia
Zoozo [zuzo]
Zeze
Tzykaa
Tikoliky [Ticolici]
Delici
Cradeadudu
Dudu
Dudii
Dulytic (dulițic)
Duddy
Dyddulya
Dyddu

8 răspunsuri:
| SoP222 a răspuns:

Uter big grin

| αηdяεy a răspuns:

Deutzzza ori Pisy cred ca s-au potriviwinking.App am own la ZoZoLe de cativa aniwinking nu prea se potriveste la fete.

| Şopârlă a răspuns:

Deea!
Si chestiile astea cu zuzu, zozo etc...sunt nume de caini si pisicistraight face pai draga o porecla e ceva care se refera la ident ta! frustrated
Of...
Pai.
Deea; ZoZole; Chyo; Butter; Ketchup(my love :X laughing )
si multe altele! Lasa-i pe prietenii tai sa-ti gaseasca una!winking

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Porecla mea este sunce(se citeste sunţe) si inseamna soare in sarbeste. Succes la gasirea porecleiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`=Hmm...thinking
`=Zuzu.e tot ce imi vine acum in minte:]]

| perfusion a răspuns:

Dodo / dody / drutza

| DeeDee_1845 a răspuns:

Okhappy...ce spui de Dizzyhappy?

| alinapatricia89 a răspuns:

Eu spun Zuzy happy e primul cuvant care mi.a venit in minte cand am citit " sa fie mai nebuna"