| Coryna18 a întrebat:

Vreau si eu o porecla pentru numele Corina! mersi mult:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cory, Yna, Ryna, Cora, Coro, Any [coryna-anyroc], Inutza, Corinutza, Corinu stiu, Corinel.

6 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

C, Cori, Rina, Ina, Ori, Cora, Coro, Ani, Rico, Coria, Co, Ri

| Insurgent a răspuns:

Fosta mea pr se numeste corina, iar porecla ei este Corinutz, ei ii place mult, ei bine sper sa te ajute sh p tinetongue

| Special_girl a răspuns:

Cory, Corin, Corinutz, Corinela, Corinutza, Corinel, Ina, Inutza, Inela, Rina, Rinutza, Ori, Coco, Cora, Crina, Rinela, Cry

| カルメン a răspuns:

Corix, korinutza, cori, corahappy

| AlexBitza a răspuns:

Coco

| tutu_5202 a răspuns:

Cory, Coco, Corinu stiu, Ina, Conny, Corynu, Core