| TestoasaRoz a întrebat:

Eu stau VARZA la capitolul pc... Daca imi poate explica cineva foarte clar cum sa imi iau jocul The Sims 3 puppy dog eyes. Multumesc muult:* >big grin

1 răspuns:
| Sime2 a răspuns:

Jocul Sims3 are un spatiu de ocupare, vreo 3 GB daca nu ma insel. Mai intai daca nu ai cumparat un dvd original cu jocul din magazin, incearca sa cauti pe internet toata extensia jocului. Este foarte mare. O pui la descarcat, in vreo 2 zile daca ai net obisnuit se descarca. dupa il dezarhivezi daca e necesar, daca nu cauti kit-ul de instalare. In timp ce il instalezi ori il faci format pe dvd, ori incerci sa ii faci imaginea jocului cu PowerISO in pc. Dupa ce se instaleaza complet si gasesti si niste coduri bune tot pe internet te vei putea juca in voie!

https://sites.google.com/site/suntemfete/