| bump a întrebat:

am tot auzit de "sims" imi poate explica cineva cum sta treaba cu jocul asta? sau c o fii...

Răspuns Câştigător
| KrUeLlA a răspuns:

Este un joc in care faci chestii din viata reala.iti alegi un personaj. alegi o casa. te angajezi.iti gasesti barbat stand la pc.laughing te casatoresti cu el. faci copii.mai multi sau unul.angajezi dadaca.depinde cat de mult joci si cum progresezi in acest joc. cam in asta consta simsul.nu e asa de deosebit.happy te plictisesti de el la un moment dat si s`ar putea sa iti mearga si rau pc.:*
funda?
:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru detalii despre joc : www.simsclub.ro