| angelwithgreeneyes a întrebat:

Buna!

haideti sa facem o povestioara amuzanta
fiecare cate o propozitie-doua

funda cel mai amuzant

incep eu:

era o zi vijelioasa de iarna.

17 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Totul a început într-o zî torida de vară...şi s-a terminat pă la prânz că au murit dă căldură

| RockaruL a răspuns:

Toti se cacau se pisau si ii durea in fund de ce fac cei de la T/A.

Sfarsit!

Funda?

| AikkoxD a răspuns:

Şi Boc a căzut şi şi-a rupt pi2da. Sfârşiiiit.

| AnneBre a răspuns:

Cand un utilizator TPU pe nume angelwithgreeneyes(ce nume lungstraight face) a pus o intrebare stupida la categoria T/A. Era ceva gen:
`Buna!

haideti sa facem o povestioara amuzanta

fiecare cate o propozitie-doua

funda cel mai amuzant

incep eu:

era o zi vijelioasa de iarna.` Cine continua?big grin

| AlQaeda a răspuns:

Cand @angelwithgreeneyes a murit inghetata.
Happy end.

| CautNume a răspuns:

Dar este o poveste speciala si nu are sfarsit. in timp ce angelwithgreeneyes se bucura ca eu nu am luat-o la misto ...eu cad pe scaun de ras rolling on the floorlaughingde la poveste da da straight face.ba nu de la raspunsul lui AlQaeda
THE END

| LolNope a răspuns:

Basescu statea in curu gol afara, iar Boc cu el.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Angelwithgreeneyes și moș crăciun au căzut cu fundu' în șemineu.
Sfâââââââââââââââââârșit.

| totElodia a răspuns:

Dintr-o data se facu primavara.
Sfarsit.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Si dintr-o data, s-a luminat...Bla Bla Bla-Sfarsit!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai,nu avem nimic,cu ea,darrrrlaughing
Dupa cum vezi,intrebarea este postata la T/A, deci fiecare a facut cate-o propozitie, amuzantawinking

| AiLăvMi a răspuns:

Sfarsit.

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Ce aveti cu ea/el? Doar a vrut sa faceti conversatie, si voi, pac la gatul lui/ei! Toti va dati mari filozofi, dar cand colo sunteti doar niste copii rai care nu au ce face! Scuze daca am facut greseli de gramatica.

| smile20000 a răspuns:

Mata avea diaree si statea pe buda

| Anonim3007 a răspuns:

Toti stateau in casa la caldura

| FollowTheLight a răspuns:

Deci
era o zi vijelioasa de iarna
utilizatorii de pe TPU, se certau ca de obicei de la o simpla povestioara,
afara de fapt era vara
cautam o intrebare
si m-a intampinat o mirare...
oare? oare?
raspunsuri ea nu avea!
de ce?
fiindca nu era stupida!
ei da, astia nu dau pe ea nici o conopida!
Duuuuhhhh!
Na, sfarsit acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar stati ca nu este sfarsitul...
Cineva, nu se stie cine.a tras o besina! si mirosea atat de puternic incat am fost geloasa si am pornit sal caut...