| Skittles19 a întrebat:

Haideti sa ne amuzam putin.

Eram in statia de autobuz si deodata vine un baiat care arata foarte bine. Eu ma holbam la el cu ochii cat cepele, iar el mi-a zis:

De aici va las pe voi sa continuati. Cea mai amuzanta povestioara primeste fudita. A...am uitat. Dau si vot pentru Amuzant, Folositor si Inteligent.

Numai bine.
Pa, pa. kiss

Răspuns Câştigător
| nikolikky a răspuns:

Cat e ceasul?
ea:U-u-uite-l. i-il a-ai t-tu l-la m-mana!
el:Nu, asta e ceasul care spune cand o sa ma saruti.Vezi,e aceeasi ora ca si la ceasul tau, deci acum e timpul.

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Vezi că faci ulcior la ochi!" şi apoi a urcat plictisit în autobuz.

| Adetomi27 a răspuns:

-Te cunosc de undeva! ESTI CHIAR dragutaza! Vrei sa ne combinam?

| mika a răspuns:

"sunt sexy stiu, toate fetele ma privesc asa! " si a urcat in autobuz fudul smugsmug:

| Ramo024 a răspuns:

"M-ai spart, sa moara mama.Vad rau.Moama ce misto arati."

| Kat123456 a răspuns:

Ce faci iubito? (a da oricum stiu despre cine e vba). Si-a pus bratul dupa gatul tau si poate o sa aveti o aventura de o noapte sau doar o sa fiti mereu atrasi unul de altul:d las-o mai moale syssu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

; fa? i-a dumneavoastra catelul care vini dupa tini? iar tu; nu.eu nici nu-l cunosc pi acest catal.atunci stii se? hai sal legam c-o ata di gat si sa-l taram dupa noi.io sunt Gimi.si tu di colo; eu sunt frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei fa?

| vitas a răspuns:

Buna draguto...
tu:WOOOOOOOOOOOOW esti inger?
el:Nup, sunt iubirea vietii tal...

O fata de mai incoli spune:
Hai iubi vii odata?

tu:Cine-i aia?
el:nu stiu... o cersetoare
tu:HUUUH
el:ai vrea sa petrec pana aca-
aia:Unde sa-o petreci?
el:pana aaaaaaaaaaaaaici 2 metri

Sorry ma dare capul si mai trebuie sa-mi fac si temele nu pot sa ma gandesc mai mult