| DrugFree a întrebat:

M-am gandit sa ma las de comicuri, ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Desigur.

Răspuns utilizator avertizat
| Leocerba a răspuns:

Ioi, rottweilere, nu fiiiiiii!
Deja te gandesti sa te lasi iar eu nici nu m-am prins ca te-ai apucat! de ce nu m-ai avertizat? cumparam si bilet in primul` rand... le mai ai pe cele facute sau le-ai reciclat?

| ElySiKazy a răspuns:

Nu straight face
mie chiar imi plac comicurile tale.

| yoo23 a răspuns:

Nu-i nimic. Unul in minus.

| Bii26 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Mai hotarat de atat vrei?

| oanecorleone a răspuns:

Foarte buna alegere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wise decision young padwan.